2733
2734
عنوان

تجربه من از کراتین

| مشاهده متن کامل بحث + 2257 بازدید | 43 پست
منم دوساله فکرشم، یکم ترسیدم از عوارضش. بنظرت انجام بدم؟؟

من برگردم به عقب همون چند سال قبل انجام میدم

کاشت ناخن عوارض داره مژه عوارض داره کراتین عوراض داره همه چیزو میگن عوارض داره

من تجربمو گفتم عزیزم البته هر جایی هم نباید رفت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تا یکسال یکسالو میم میمونه ولی خب ادم رشد ریشه داره دیگه

مرسی عزیزم...حالا واقعا موها هیدراته و احیا میشه؟ خشکی نمیده؟ بین ریباندینگ و صافی احیا موندم 

با گوگل دوست باشید🌱چون جواب اکثر سوالاتتون رو اونجا سریعتر و علمی تر پیدا میکنید عزیزای دلم🤗
مرسی عزیزم...حالا واقعا موها هیدراته و احیا میشه؟ خشکی نمیده؟ بین ریباندینگ و صافی احیا موندم 

موهای من واقعا احیا شد...انقدر اتو کشیده بودم از موهای دکلره بیشتر اسیب دیده بود

ریباندینگ رو تحقیق نکردم شنیدم فقط صافی هست دیگه نمیدونم

برات صلوات فرستادم

ممنونم از لطفت عزیزم❤😘

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏
موهای من واقعا احیا شد...انقدر اتو کشیده بودم از موهای دکلره بیشتر اسیب دیده بود ریباندینگ رو تحقیق ...

مرسی گلم

با گوگل دوست باشید🌱چون جواب اکثر سوالاتتون رو اونجا سریعتر و علمی تر پیدا میکنید عزیزای دلم🤗
2738
اره بخدا صبح که از خواب بیدار میشدم موهام وزی از بس اتو کشیده بودم... انقدر بدم میومد مثله شلخته ها ...

اره منم موهام فر بود شونه نمیکردم قشنگ بود حالتش شونه ک میزدم دیگ همش رو هوا بود اره دقیقا مثل شلختها بودم