2733
2739
نمیدونم من دیگه پیگیری نکردم. خیلی وحشت کردم دیدم انقد موهاش میریزه فوری ردش کردم. اما خیلی ناز بود ...

بگم بهت خندت میگیره.برنامه غذاییش از یه بدنساز پرخرج تره.

نمیدونم من دیگه پیگیری نکردم. خیلی وحشت کردم دیدم انقد موهاش میریزه فوری ردش کردم. اما خیلی ناز بود ...

صبح باید برا تخم مرغ آبپز کرد با موز و سیب له کنیم بهش بدیم.

ظهر حتما باید براش بهش گوشت بدیم .اونم آبپز.

عصر هم گوشت می خوره اونم گردن بوقلمون.

اگه حال نداشته باشیم غذای کنسروی بهش میدیم.

هرروز یکی باید بره باغ غذاشو بده نگهبان مجموعه اون بهش میده.

میمیره برا پنیر.

خلاصه دهن ما رو سرویس کرده.گیر خودمون گوشت به زور میاد .باید به این گوشت بوقلمون بدیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبح باید برا تخم مرغ آبپز کرد با موز و سیب له کنیم بهش بدیم. ظهر حتما باید براش بهش گوشت بدیم .اونم ...

خب ردش کن یه پاپی بیار منم پاپی خیلی دوس دارم ولی تو حیاط میترسم سردش بشه.

2728
اگه یه اتاق درست کنی براش که سردش نمی،شه. پاپی سگه نازیه.چوچو هم خوبه.خونه تون بزرگه؟

بدک نیس. یعنی اگه تو حیاط واسش یه خونه کوچیک بزارم همش تو حیاط باشه سردش نمیشه؟ اخه میخام اصن داخل ساخت نیاد. میشه این جوری؟

بدک نیس. یعنی اگه تو حیاط واسش یه خونه کوچیک بزارم همش تو حیاط باشه سردش نمیشه؟ اخه میخام اصن داخل س ...

خونه هایی هست مخصوص سگ.نه سردش میشه نه گرمش.

فقط شاید چند روز اول پدر همسایه ها رو در بیاره

2740
نمی شه یکی از همین بچه گربه ها رو که تازه به دنیا اومدن .سرپرستیش رو قبول کنی.بعد ببریش کلینیک واکسن ...

آره اتفاقا دوس دارم همین کارو کنم. یه بچه گربه ۴ ماهست خیلی دوسش دارم حناییه اسمشم حناس قرص انگل و واکسنم زده فقط مشکلی ک هس صاحبش میگه باید تو ساختمون باشه منم یکم وسواس دارم دلم نمیخاد بیارمش تو ساختمون. اما واقعا خیلی ملوس و نازه. حالا نمیدونم چه کار کنم فعلا در مرحله فکر کردنم.😄😄😄

آره اتفاقا دوس دارم همین کارو کنم. یه بچه گربه ۴ ماهست خیلی دوسش دارم حناییه اسمشم حناس قرص انگل و و ...

بد موردی نیست.تو ساختمان نیاریش بهتره.گربه مثل سگ نیست .گربه ها یکم شعورشون کمتره.بدرد داخل ساختمان نمی خوره.