2733
2734
عنوان

با شوهری که پول نمیده چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 23 پست
من ۱۰ ساله پول توجیبی از شوهرم نگرفتم همیشه آب باریکه ای بوده ولی الان که اینستا ف یلتر شده دیگه آب ...

واقعا سخته منم تو این چند سال چندین بار بحث و دعوا شد تا کم کم تونستم برسونم به ۵۰۰، شما هم از ماهی ۵۰تومنم شده شروع کن، یه چیز کوچیک که واسه خودت داشته باشی، البته اگه هرچی نیاز داری میخره زیاد سخت نگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بگو عزیزم چیکار کنم چجوری باشم؟

خب ببین جوابش مفصله اما من یه موردشو میگم

یا پولی که بهت داده رو تماما خرج میکنی 

و یا قسمتی خرج +قسمت دیگه پس انداز

خب در مورد اول که راحته هر چی خرج کردی بیار روی کاغذ بهش بده ببینه 

مورد دوم هم میاد رو کاغذ با این تفاوت که قسمت پس اندازش رو باید بیاری روی قیمت خریدات یا جز خریدای جاری زندگیتون حساب کنی

در هر دو حالت آچمز میشه

ضمن اینکه تا این مسئله براش جا بیفته خرجای الکی یا ولخرجی نکن

فهلا همینقد بسته خستم شد

2731
خب ببین جوابش مفصله اما من یه موردشو میگم یا پولی که بهت داده رو تماما خرج میکنی  و یا قسمتی ...

ببین فکر کنم چون همش یه پس اندازی دارم خیالش راحته، به نظرت بیشترشو خرج کنم واسه خودم تا ببینه تقریبا چیزی ندارم و مجبور شه بده، به نظرت یه مدت اینکارو کنم ؟همونقدر پولی که دارم خرج خودم کنم تا ببینه چقدر بی پولم ؟

اون قسمت که گفتی پس انداز رو بیارم روی قیمت خرید یا جز خریداری جاری زندگی یعنی چی متوجه نشدم؟

من یه پسر۳ ساله دارم کار کردن سخته،‌ اما تو خونه مثلاً بند و ابرو رو خودم انجام میدم، واسه خودم کیف ...

چه خوب 

خیلی خوبه که زنه اقتصادی و کمک یار همسرتون هستید❤️

میشه لطفا اگه نمیخواید جواب بدید لایک نکنید؟ مرسی🗿 ماه تنهاست اما ستاره های درخشانی دورشه:)🌚✨