2752
2734
عنوان

موهای نوزادمو کچل کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چکار ب همه داری😬😬 من یه خل رو دیدم تیغ زد سر بچه شو. چندش ات میشد نگاش میکردی. هیچ تغییری نکرد ه ...

پس بیخیالش شم.اخه پسرمو کچل نکردیم موهاش ماشالا پر ولی خاهرم ک کچل کردیم کم پشت

تو این سرمای زمستون چرا میخوای همچین کاری کنی؟ ن نزن ممکنه از ریشه در بیاد هنوز پیاز چه اون قوی نشده با این کارت ن تنها پر پشت نمیشه خیلیم کم پشت میشه

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2731

من موهای پسرم و دخترمو کچل نکردم از لحظه ایی ک بدنیا اومدن یه عالمه مو داشتن الانم ماشاءالله پره پر، همه بهم میگفتن کچل کن پر بشه، اینا موهای نوزادیه و میریزه، گفتم به شماها مربوط نیست و کچل نکردم، به این چرت و پرتا گوش ندید چرا زیبایی بچه رو میگیرید و کچل و زشتش میکنید ک مثلاااااااا موهاش ضخیم بشه!!! چه حرفا

نه منظورم الان نبود.ینی کچل نکنم؟پسرمو ک نکردم راضی ام

ن نکنم هیچ ربطی هم نداره بع پر پشتی تا حالا هر کی زده کم پشت شده چون به پیاز چه مو اسیب میزنه

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
اره واقعا

خواهر من دخترش ده ماهگی مو دراورد خیلیم ضعیف و بی جون بودن موهاش هررررررچقد زد ک موهاش ضخیم بشه نشد ک نشد، اونایی ک فکر میکنن موهای بچه رو زدن و پر شده نمیدونن موهای نوزادی نرمه اونایی ک به مرور درمیاد ضخیمتر و زبر تره حتی اگر نوک چینی هم بکنن موهای بچه پرتر و ضخیم تر نشون میده

پس بیخیالش شم.اخه پسرمو کچل نکردیم موهاش ماشالا پر ولی خاهرم ک کچل کردیم کم پشت

من دیروز تو ارایشگاه ی دختر سه ساله دیدم ماشالااااا بهش.اومده بود شینیون کنه.هزار الله اکبر بهش

بعد دختر من چهارساله اس شینیون ک هیچ بزور اگ بشه دو قلو بست😐

ب ارایشگره گفتم چه کار کنم جون بگیره موهاش. گعت فقط تخم‌مرغ. 

من ک بدم‌میاد از بوی تخم مرغ.بچه بودم‌مامانم میزد دوست نداشتم

ولی شما الان تا بچه است اگ دوست داری براش بزن.خیلیا میگن خوبه