2733
2734
عنوان

فکرم درگیر شده کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 69 بازدید | 18 پست
نبوده مطمین باش اگر بود ک خب همون موقع دستشون میسوخت از درد ... بعدم داخل کیسه باشه میره پایین ادم س ...

واقعا اون مریضیا ها بعد ده دقیقه از بین میره؟ پس چرا من خوندم تا روزها امکان منتقل شدن هست

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر کردم بچه ای ،پس به قول دوستان وسواس فکری داری که اینقدر به پلاستیک اشغال نشستی فکر می‌کنی ،ول کن ...

نه فدات شم بیکار نیستم ولی این مساله شوخی بردار نیس . خوب شما هم بودی فکرت درگیر میشد

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
واقعا اون مریضیا ها بعد ده دقیقه از بین میره؟ پس چرا من خوندم تا روزها امکان منتقل شدن هست

این مطالب سایتارو ول کنین محل نگذارین و نخونین ... گفتم در ضمن در بدترین حالت در دو نکته اول گفتم اصلا امکان نداره دستشون ب سوزن خورده باشه ... اوناهم چرت و پرته اگر اینطوری ب این راحتی منتقل میشد نصف کره زمین الان الوده بودن ...