2737
2739
عنوان

موهام خیلی ریخته و میریزه، کف سرم خیلی پیداست😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1377 بازدید | 53 پست
راه حلی پیدا کردین؟

خب درصد بیشترش به خاطر چربی کف سره، یه روز در میون حموم با شامپوی تخصصی که چربی کف سر رو کنترل میکنه، دست زدن به کف سر و خاروندنش هم تشدیدش میکنه سعی کن انجام ندی، بری به دکتر پوست و مو بگی کف سرم چربی بیش ازحد تولید میکنه یه شامپو خوب بهت معرفی میکنه، ریزش من که اینجوری تا حد زیادی کنترل شد، دیر به دیر حموم نرو که کف سرت چرب نشه وگرنه همینجوری میریزه

امام رضای قلبم❤️‍🩹✨میدونم بازم خودت همه چیزو درستش میکنی،میدونی که دوتامون چشممون به مهربونی و کرم توعه، یه سفر دونفره دست تو دست هم ازت میخام امام رئوف🥹😇💕میدونم درحق جفتمون پدری میکنی،میدونم میشه، میدونم برای عشقمون دعا میکنی💫دوست دارم امام رضا(ع)
منم موهام چربه کچل شدم😭 چیکار کنم

توضیح دادم براشون شماهم بخونید و حتما یه دکتر خوب برین

امام رضای قلبم❤️‍🩹✨میدونم بازم خودت همه چیزو درستش میکنی،میدونی که دوتامون چشممون به مهربونی و کرم توعه، یه سفر دونفره دست تو دست هم ازت میخام امام رئوف🥹😇💕میدونم درحق جفتمون پدری میکنی،میدونم میشه، میدونم برای عشقمون دعا میکنی💫دوست دارم امام رضا(ع)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شامپوی خوب معرفی میکنی عزیزم؟

دکتر برام شامپو سپیژن معرفی کرد دو دوره زدم خیلی خوب بود ولی دیگه پیدانمیشه ازش، به داروخونه هم بگین معرفی میکنین

ممنون عزیزم کشمش سیاه منظورتون همون مویزه؟

بله

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
2738