2737
2734
عنوان

کراتین مو

| مشاهده متن کامل بحث + 5489 بازدید | 207 پست
حجم موهام مثل قبل نیست راستش حس میکنم جلو سرم خیلی خالی شده ولی ریزشم کمتر شده

همون ریزش که کم بشه تقویت کنیم بیشترشون رشد میکنن به مرور

والا دکترم برم میخاد تقویت تونیک مو بده که من نمیزنم میترسم وابسته شه موهام

ولی هفته ای یه بار دارم آمپول بیوتین بپانتین میزنم 

با مکملو این چیزا کوتاهم کردم

البته من دی ماه 1401 کراتین کردم

اسفند 1401 هم قرص اورژانسی تنسی 1.5خوردم

که الان یک ماهه هم پریودم کمترشد هم به شدت سینه درد هم ابروهامم توش خالی شده 

حالا نمیدونم مال کراتینه یا قرص اورژانسی ولی از اونجایی که دیدم ابرومم ریزش داره و گاها موژه خودم فکر میکنم این قرص هورمونامو ریخته بهم و زمان میبره مرتب شه وگرنه فکر نکنم کراتین باعث ریزش ابرو اینا هم بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حجم موهام مثل قبل نیست راستش حس میکنم جلو سرم خیلی خالی شده ولی ریزشم کمتر شده

شما خارش سر هم داشتید؟ انگار یه چیزی راه بره

چندین بار گفتم شاید شپشه دیدم نه مدل ریزش اینجوریه که هرجای سرم حس کنم یه چیزی راه میره یه تار میریزه همونجا

2731
ن خارش نداشتم اما خارش از مواد بد میاد برا خارش ب نظرم حتما برو دکتر 

آره یه حالت خفیف خارش هم دارم

که البته اینو قبل از کراتینم داشتما

کلا وقتی به هردلیلی موهام میره رو فاز ریزش خارش هم دارم

قبلا رفتم دکترگفتم

همین آمپولارو دادو یه سری کپسول

ولی آزمایش هورمونی هم دادم

سونو هم شدم

احتمالا میبرم دکتر پست بازم ببینه

ممنون از راهنماییت

ن خارش نداشتم اما خارش از مواد بد میاد برا خارش ب نظرم حتما برو دکتر 

رفتم دکتر، گفت خارش مال اعصابته، کراتینم نکنید خوب نیس، یه مدتم زمان میبره تا بهتر شه، مکمل اینارو گفت بخورم، یه شامپو ضدریزشم داد

2738
الکی کار خودتو تبلیغ نکن، 90 درصد پیش بهترین ها رفتن، ولی ریزش داشتن، به هرآراشگری میگی میگه نابلدی ...

پدر شما 30 سال آرایشگر خانمها بوده یا پیرایشگر؟! اولا دلیل نمیشه چون پیرایشگر آقایون بوده از تمامی اصول آرایشگری خانمها سردر بیاره. مثلا پدرتون مش مو و کاشت ناخن هم واردن؟! درضمن گیرم که پدر ببود فاضل از فضل پدر تورا چه حاصل. لطفا تا تخصص نداشتید نظر ندید ممنونم

پدر شما 30 سال آرایشگر خانمها بوده یا پیرایشگر؟! اولا دلیل نمیشه چون پیرایشگر آقایون بوده از تمامی ا ...

همه کراتین کارا چه اینستا چه اینجا میان دفاع میکنن میدونی چرا چون نونت داره از این کار درمیادو فکر بقیه نیستی، دیگه الحمدلله الان همه عالم فهمیدن کراتین ینی سرطان از سر تاپا

وای منم شدیدا ریزش گرفتم  هر کسی هم که انجام داده گفته که ریزش گرفته  کراتینه کردن اشتبا ...

تا یه حدی و یه دوره ای میریزه بعد اوکی میشه مثل ریزش قبل؟ چندماه ریزش داشتی؟ چیکار کردی بهترشد؟

سلامممم بیا اینجا فافی جون

جونممم

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقای زندگیم❤همسرم❤️پسرکمون❤️خدایامواظب زندگیمون باش دور باشیم از چشم بد***