2733
2734
عنوان

خواستگاری برادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1382 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هاله جان تو که ب هرحال نمیری و بهتر هم هست که شوهرت بره که ب قول خودت آشوب نشه بعدا پس از فرصت استفاده کن تریپ از خود گذشتگی وردار جلو شوهرت بگو تو برو عزیزم و از این حرفا البته فقط جلو شوهرت حداقل یکم خودتو تو دل شوهرت عزیز کردی
مهدیه جان همینکارو باید بکنم چون اگه همسرم نره آشوب میشه، ازدواج برادرشوهرم خراب میشه میفته گردن من!! بقول یکی از دوستامون، با اینکارشون جلوی خونواده عروس کارشون زشت جلوه میکنه نه کار ما
سلام.هاله جون سخت نگیر.من واسه خواستگاری برادر خودم نمیرم چون بچه کوچیک دارم اونا هم راحت ترن نرم. ایشالا همه جوونا خوشبخت بشن.
تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
زشت نیست. وقتی دارن همه پسرا و بدون زنشون میبرن. البته از دید اونا.من جاری ندارم.اما تو عقد خواهر شوهرم هم تا بله برون نهایی به ما نگفتن. اونم زمانی بود که ما رابطمون باهاشون یکم خوب نبود ( البته یهو بد شدا خواستگاری که تموم شد خوب شد! موقع عقد هم مادر داماد فرمودن غریبه ها تو عقد باشند شگون نداره منظورش من و عروس و داماد های خودشون بودن