2752
2734
عنوان

وای دیشب مراقب نبودیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1297 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممکنه پریودت عقب بیوفته یا حتی لکه بینی قهوه ای داشته باشی یا اصلا یک ماه پریود نشی. اینا همه از عوارض قرصه اورژانسیه اگه اینجوری شد نترس واسه منم پیش اومده
جز آنجایی که می بینی نمیدانی یا جز آنجایی که میدانی نمی بینی
ضمنا در طول یک سال فقط مجازین 3 بار قرص اورژانسی بخورین. که اونم نخوری بهتره عوارض داره. کیت تخمک گذاری بزار ببین زمان تخمک گذاریت این نزدیکیاس یا نه. اگه خط دوم اصلا پررنگ نشد خیالت راحت باشه
جز آنجایی که می بینی نمیدانی یا جز آنجایی که میدانی نمی بینی
زیبا جان شما که دوتا بجه داری باید بیشتر از اینا مواظب باشی . من چندین بار قرص لونژسترول خوردم و باردار هم نشدم . ولی بسکه استرس داشتم رفتم آیودی گذاشتم. پارسال تو مطب صدو بیست هزار تومن ازم گرفت دکتر خیالم دیگه راحته. منم یه پسر 6ساله دارم خیلی استرس داشتم که مبادا حامله بشم ناخواسته. الان ولی راحتم
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....