2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من 20 روز پیش کورتاژ کردم و نمونه ام رو فرستادن پاتولوژی جواب پاتولوژیم اومده و خدا رو شکرررررررررر نوشته هیچ شواهدی از بارداری مولار یافت نشد خیلی خوشحالم از همه دوستای خوبم هم ممنونم که نگرانم بودن و برام دعا کردن
سلام آسمان جون. منم دلم برات تنگ شده. از روزی که تاپیکتو خوندم خیلی تو فکرت بودم که نکنه چیزیت بشه. خدا روشکر با خوندن پستای آخر خوشحال شدم که مشکلت رفع شده. امیدوارم به زودی یه نی نی خوشکل بیاد بغلت. عزیزم اصلا استرس نداشته باش و غصه نخور. این مشکل ممکنه برای هرکسی پیش بیاد . دختر عموی من هم بارداری اولش مولار بود. و یک ماه پیش هم بچه سومشو بدنیا اورد.
جز آنجایی که می بینی نمیدانی یا جز آنجایی که میدانی نمی بینی
سلام
من حاملگی مولار داشتم و کلی درمان کردم حتی کارم به شیمی درمانی هم کشیده شد ولی شکر خدا بعد از اون خدا یه پسر ناز به من داد که الان یازده ماهش است .
به بزرگی آرزوت نیندیش - به بزرگی کسی بیندیش - که میتونه آرزوت روبر آورده کنه (خُـــــــ ــــدا) - پس بزرگ آرزو کن...
سارا جان سلام میگن بارداریای مولار اکثرا با لکه بینی یا خونریزی شروع میشه تو همون هفته های پایین واقعا برا شما هم همینطور بود؟! برامن تشخیص بارداری پوچ دادن ولی هیچگونه درد یا لکه بینی ندارم تا الان که هفته هشتم و علائم سقطم ندارم ولی علائم بارداریم پابرجاست 😔
#الحمدلله_علی_کل_حال  
سلام من حاملگی مولار داشتم و کلی درمان کردم حتی کارم به شیمی درمانی هم کشیده شد ولی شکر خدا بعد از ...

سلام گلم میشه بگید چه درمانی برای حاملگی مولارتون کردید چه آزمایشهایی باید انجام داد تا مطمئن شد حاملگی بعدی این اتفاق نمیوفته

در اندک من تویی فراوان یارب..
من 20 روز پیش کورتاژ کردم و نمونه ام رو فرستادن پاتولوژی جواب پاتولوژیم اومده و خدا رو شکرررررررررر ...

عزيزم منم الان تو مراحل استرس زاي قبل از كورتاژم ازت ميخوام براي منم پيش خدا دعا كني

وخييييييلي خوشحالم برات كه مول نداشتي