2733
2734
عنوان

دوستان بیاید برنامه ریزی مالی یادم بدید شوهرم اصلا پول نگه نمیداره

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 43 پست
منم باور کن اصلا ولخرج نیستم ولی شوهرم فقط چیزای غیر واجبی میخره  مثلا راضیه یه تومن میوه بخره ...

شوهر منم گوشت خواره

اینقدر گوشت خریده از یکی

مشتریش هست 

قصابه یک چاقوی المانی به شوهرم هدیه داده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو سالی میشه بچمو یاد میدم به باباش میگه طلا میخام با اینکه اصلن طلا دوست نیستیم  چند تیکه برا ...

منم چند بار خودمو زدم زمین یکم طلا دارم اونم در حد 70 گرم ک تا کم میاره میگ بفروشیم بعدا میخریم 🙂ولی یجوریه مادرش زنگ بزنهپول بخوادنداشته باشه هم قرضمیکنه میده ولینمیتونه بگ ندارم اونم به هیچ عنوان پس نمیده  تو دلم میگم به من یه تومن بده یادشه ولی به مادرش میده بدون هیچ پرسشی با اینکه حقوق دارن و کفایت میکنه

2731

من با یک دانشجو ازدواج کردم 

حتی گواهی نامه نداشت

خودم بهش رانندگی یاد دادم

نه درامدی نه بیمه ای

هیچی نداشت

پدرشم چیزی بهمون نداد فقط جهاز من بود

این خونه و ماشین ایرانی هم که داریم همشو خودمون پس انداز کردیم ۱۳ساله ازدواج کردیم

شوهر منم گوشت خواره اینقدر گوشت خریده از یکی مشتریش هست  قصابه یک چاقوی المانی به شوهرم هدیه ...

شوهر من عااشق میوه هست  الان بابام تو روستا یه زمین کوچیک پیدا کرد بغل باغ خودش ک ما هم باغ درست کنیم اونو من  نودم طلا فروختم خریدم بعدگفتم بهش 

کرایه ها گرون شدن😔 امان از دست مادرشوهرهای پولکی خودشون حقوق ندارن؟

چرا عزیزم حقوق دارن تنها هم هستن کرایه خونه هم نمیدن ولی  خب متمون زیاد داره و ایشون هم دقیقا مثل همسرم اصلا اهل پس انداز نیست و کم میاره

من با یک دانشجو ازدواج کردم  حتی گواهی نامه نداشت خودم بهش رانندگی یاد دادم نه درامدی نه بیم ...

ما 10 ساله عقد کردیم نه سربازی رفته بود نه هیچی حتی پول حلقه نداشت  با اینکه ازدواجمون سنتی بود به پاشموندم چون دوسش دارم ولی خب باعث 80 درصد عقب موند ما مادرش هست خیلی پول میگیره 

افرین بهت

وقتی با مادرشون گفتیم زمین خریدیم گفت اره همیشه از این خبرا بدیدبهم  اخه اقا بگید مگ شمامیزارید چیزای بیشتری بمونه برامون ما دور از خانواده ها تو شهر غریب زندگی میکنیم اما هر بار ک میریم  باید شوهرم کل یخچالو کابینتو پر کنه بخدا دو وعده هم اونجا نیستیم هر سه ماه میریم شهرمون