2733
2734
وا 😐😐

آره دیگه

پسره وقتی تو اتاق بودیم بهم گفت شما از من خوشتون اومده 

منو چجور آدمی می بینین جوابتون بله هست ما زنگ بزنیم 

من گفتم نظر شما راجب من چیه 

گفت یک عشق و علاقه ای به وجود اومده که ما الان دوباره این جا هستیم 

منم گفتم آره زنگ بزنین 

ولی قبل از اینکه این حرف ها رو بزنیم ازم پرسید که بیماری دارین 

منم بیماری صرع کترل شده دارم و دارو مصرف می کنم ولی این تو زندگیم مشکلی ایجاد نمی کنه همه چی رو براش توضیح دادم 

ولی بعدش گفت عشق و علاقه ایجاد شده اون حرف های قبل 

گیج شدم 

فکر می کنم به خاطر بیماری بوده 

نمی دونم شاید چیز دیگه ای بوده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره دیگه پسره وقتی تو اتاق بودیم بهم گفت شما از من خوشتون اومده  منو چجور آدمی می بینین جو ...

مهم نباشه برات ثبات نداشته خودشم نمیدونه چی میخواد بیماریتم مثله ی مهمی نیست دوست منم صرع داره الان شوهر داره 

یک خورده ناراحت شدم آخه کلی خاستگار اومد هیچ کدوم معیار های من و نداشتن ولی این داشت بعدم بقیه یک با ...

دوبار اومده یعنی علاقه داشته دیگه خدا میدونه چی تو ذهنش گذشته که گفته نه چون دوبار اومده قطعا خوشش اومده 

2731
دوبار اومده یعنی علاقه داشته دیگه خدا میدونه چی تو ذهنش گذشته که گفته نه چون دوبار اومده قطعا خوشش ا ...

منم همین رو فکر می کردم ولی فکر کنم ازم پرسید که بیماری خاصی دارین منم بیماری صرع دارم ولی تو زندگیم مشکلی ایجاد نمی کنه و باید تا آخر عمر دارو مصرف کنم همه چی رو براش توضیح دادم فکر کنم به خاطر بیماریم شاید بوده چون جلسه دوم گفتم 

منم همین رو فکر می کردم ولی فکر کنم ازم پرسید که بیماری خاصی دارین منم بیماری صرع دارم ولی تو زندگیم ...

اره برای همونه ترسید مامانش اینا رای شو زدن برات مهم نباشه یکی پیدا میشه همینجوری دوست داره منم داروی اعصاب میخورم به هرکی میگم میگن روانی بهم 

مجرد ۲۵سالمه یه پسره دوست بودم اخر سر که بهم میزدم گفت تو روانی قرصی به من این حرفارو نزن 🥺

بی خیال بابا حرف ها ی بقیه برات مهم نباشه انشالله یک شوهر و بخت خوب نصیبت بشه همین جوری که هستی تو رو به خاد