2733
2734
عنوان

متخصص مغز و اعصاب کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 1848 بازدید | 29 پست
نه عزیزم هنوز حرف نمیزنه ولی ۸ماهه که میبرمش کاردرمانی خ بهتره هم اکثر حرفامون رو متوجه میشه هم م ...

سلام عزیزم شما پیش کدوم متخصص مغز و اعصاب بردید بچتونو؟

از کجا فهمیدید کار درمانی نیاز داره و کجا برای کاردرمانی بردید؟

سلام عزیزم شما پیش کدوم متخصص مغز و اعصاب بردید بچتونو؟ از کجا فهمیدید کار درمانی نیاز داره و کجا ب ...

سلام گلم

من تهرانم

پیش دکتر تقدیری بردم واقعا خ انسان و باوجدان هستن

ایشون تشخیص دادن که کاردرمانی ذهنی و گفتار درمانی ببرم

البته خودم تقریبا میدونستم کار و گفتار درمانی لازم داره ولی خب ایشون دارو هم میدن دیگه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام گلم من تهرانم پیش دکتر تقدیری بردم واقعا خ انسان و باوجدان هستن ایشون تشخیص دادن که کاردرمان ...

ممنون عزیزم. منظورتون این دکتر تقدیری هست؟

پسر من از لحاظ کلامی مشکلی نداشته اما یک پزشک متخصص اورتوپد گفتن یک ویزیت پیش دکتر مغز و اعصاب بریم که مطمئن بشیم مشکلی نداره چون دو سالگی راه افتاده بود. میگفتن ممکنه ویتامین خاصی کم باشه توی بدنش

دکتر تقدیری از این نظرا هم بچه رو بررسی میکنن؟ چطور تشخیص میدن مشکلی هست یا نه؟

2731
ممنون عزیزم. منظورتون این دکتر تقدیری هست؟ پسر من از لحاظ کلامی مشکلی نداشته اما یک پزشک متخصص اورت ...

ببین اولا که خودشون خ باتجربه و بادقت هستن و کانل بررسی میکنن

بعدم اونجا ی مرکز کامل هست که روانشناس هم دارن و از ایشون هم مشورت میگیرن یعنی ی غربالگری حدودا نیم ساعت ۴۰ دقیقه ای هم اون روانشناس انجام میدن روی بچه

درضمن تو مرکز خودشون کاردرمانی و گفتار درمانی هم دارن

ببین اولا که خودشون خ باتجربه و بادقت هستن و کانل بررسی میکنن بعدم اونجا ی مرکز کامل هست که روانشنا ...

ممنون از راهنماییت عزیزم. وقت گرفتم ازشون. همون روز همه رو پیش روانشناس هم میفرستن؟ بدم نمیاد دقیق همه چیز رو بررسی کنن که خیالم راحت بشه

باید ازشون دقیق بخوام چی مد نظرمه یا خودشون همه چیز رو ارزیابی میکنن؟

2740
ممنون از راهنماییت عزیزم. وقت گرفتم ازشون. همون روز همه رو پیش روانشناس هم میفرستن؟ بدم نمیاد دقیق ه ...

بله خودشون بررسی میکنن اگر به موردی مشکوک بشن که نیاز به غربالگری داشته باشه میفرستن

نوار مغزی هم اگر لازم بشه میگیرن

کلا چون دکتر باوجدانی هستن تاحدودی خیال آدم راحته

خواهش میکنم رفتین پیش دکتر تقدیری؟ نظرشون چی بود ؟

بله عزیزم بررسی کردن گفتن مشکلی نیست

ولی وقتی دیدن من حساس هستم سریع چندتا دارو هم تجویز کردن که دست خالی نریم😅 وقتی من پرسیدم ضروریه یا نه گفتن میتونی ندی. ما دارو رو نگرفتیم و رفتیم جای دیگه برای بررسی مجدد و اونجا گفتن اصلا هیچ مشکلی نیست و کاملا طبیعیه

2706