2733
2734

دخترم کلاس پنجمه خیلی دختر خوب و خونگرمیه با همه همکلاسی هاش دوسته و با همشون صمیمیه.

مثلا تعریف میکنه که ساندویجشو با دوستاش نصف میکنه یا از بوفه براشون خوراکی میخره و کلا بچه ساکت و منزوی نیست.

تعریف میکنه امروز معلم از بین سی نفر کلاسشون اسم یازده نفر برتر درسی اخلاقی رو رو تخته نوشته که بقیه بهشون رای بدن و برنده که بیشتر رای اورده نماینده کلاس بشه.

اسم دخترمم تو اون یازده نفر بوده...

بعد معلم میگه هر نفر میتونه به دو نفر رای بده و هر نفر میتونه یکبار به خودشم رای بده.

بعدش که رای گیری تموم شده و رای ها خونده شده دخترم دیده هیچ کس بهش رای نداده و فقط یک رای اورده که اون یک رای رو هم خودش به خودش داده.

اینو برام تعریف کرد درحالیکه بغض کرده بود و رنگش پریده بود و گفت مامان بعدشم هیچ کس براش مهم نبود که چرا هیچ کس بهم رای نداده و گفت خیلی حس بدی بود چون تنها کسی بودم که هیچ‌کس بهش رای نداده بود.

اصلا افسرده شده و حالش خیلی خراب بود

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم دیدم اینطوریه خیلی ناراحت شدم و بهش گفتم لباس بپوشه بریم بیرون رفتیم یه لوازم التحریر فروشی بزرگ و چند تا لوازم فانتزی خوشکل و کیوت براش خریدم بعدم بردمش ساندویچی با هم همبرگر خوردیم با اینکارم حالش بهتر شد و حواسش رفت سمت وسیله هایی که براش خریدم 

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
2740

عزیزممم 

خیلی حس بدیه 

منم ازیناااا 🥺🦄                                                          https://harfeto.timefriend.net/16627071330712                                                                       بنده یه دخترم زاده ی پاییز که شعارش اینه : این نیز میگذرد🚶🏻😂 و همه چیز یه راه حلی داره جز مرگ 🙃💜      سن تعداد دفعاتی هستش که شما به دور خورشید میچرخید ، و دوست عزیز این پدیده ارتباطی با سطح شعور ، سواد و فرهنگ شما و دیگران !! نداره

خیلی حس بدیه 

منم کلاس پنجم موقع انتخاب گروهی هیچ کس از دوستام انتخابم نکرد و یکی مونده ب اخری انتخاب شدم

هنوز بهش فک میکنم ناراحت میشم

مآمــان گندم🌾  # دخترزیبای من خوش اومدی ب زندگی مون🍒🧸
2706