2733
2734
عنوان

ماجرای امروز دختر کلاس پنجمیم تو کلاس مدرسه و رای نیاوردنش...

| مشاهده متن کامل بحث + 1667 بازدید | 67 پست

بعدم بهش گفتم اشکال نداره شاید به طور کاملا شانسی به ذهنشون نرسیده که به تو رای بدن و اگه نماینده بشی هم خیلی گرفتاری داره اما اون گفت نماینده نشدن برام مهم نیود اینکه حتی یک نفر هم بهم رای نداد خیلی برام ناراحت کننده بود

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
یعنی چی  این کار دخترت که ساندویچشو با بقیه نصف میکنه یا از بوفه براشون خوراکی میخره دلیل بر ا ...

خوب اجتماعی هم نباشه اما موضوع مهم حرف من اینه که دخترم از اینکه از سی نفر کلاسشون حتی یک نفر هم بهش رای نداده ناراحت شده و افسرده درحالیکه میگه همشون با من دوست بودن و با همه بگو بخند داشتم و تعجب کرده

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55

پسرم کلاس ششمه دقیقا مثل دختر شماست.خیلی اجتماعی و خونگرمه.

حتی وقتی معلم میگه ورقه بیاربن املا میگم پسرم دو سه تا ورقه بیشتر میبره میگه مامان شاید از دوستام یادشون رفته باشه بهشون بدم ورقه.

دقیقا واسه شورا دانش اموزی همینطور شد و کسی بهش رای نداد خیلی ناراحت بود منم مثل شما بردمش بیرون و شام و اینا تا یکم فراموش کرد ولی خیلی ناراحت بود تاچند روز میگفت حتی دوست صمیمی خودم هم بهم رای نداده بود‌نمیدونم بچه ها چی تو مغزشون میگذره .من که دلم براش کباب شد و کلی دلداریش دادم🥺🤦

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
بعدم بهش گفتم اشکال نداره شاید به طور کاملا شانسی به ذهنشون نرسیده که به تو رای بدن و اگه نماینده بش ...

استارتر به دخترت یاد بده که خوراکی هاش با کسی قسمت نکنه  تا اگه دوستی میاد سراغش به خاطر این چیزها نباشه و فقط به خاطر خودش باشه!  

حس خیلی بدیه! دخترت متوجه شده که حتی یه دوست صمیمی که قبولش داشته باشه هم نداره! 

یا ارحم الراحمین

این اتفاق هروز برا پسر منم میوفته حتی بدترین های کلاس هم نماینده و انتظامات میشن ولی پسر من با این حال که تو همشون خوبه نمیشه ولی من به روی خودم نمیارم و میگم اینجا ایرانه آدماش همین جورین پسرم باید از الان که ۹ سالشه با واقعیت کنار بیاد بخوام بگم خیلی هست ولی....

دیدم رو عوض کردم خدا کمکم باش🤗آمین🤲

سال نهم خواهرم بازارچه فروش غذا داشتن

هیچ کس ازش نخرید سالاد ماکارانی برد

حتی میگفت رایگان هم بچه ها ازش نگرفتن  از اولم باهاش خوب نبودن ب خاطر درس خوبش و متین وساکت بودنش (ب شدت درونگرا و اهل درس و کتابه)  

الان خانوم پرستاره و هم کلاسی هاش پشت کنکور🙂

هر وقت ب حس خواهرم ب اون روز فک میکنم اعصابم بهم میریزه

مآمــان گندم🌾  # دخترزیبای من خوش اومدی ب زندگی مون🍒🧸
پسرم کلاس ششمه دقیقا مثل دختر شماست.خیلی اجتماعی و خونگرمه. حتی وقتی معلم میگه ورقه بیاربن املا میگ ...

به این کارها نمیگن اجتماعی که خیلی هم شخصیت بدی هست بهش میگم مهرطلب اینجور ادم ها تو بزرگسالی ضربه میبینن باید به بچه هاتون یاد بدید زرنگ باشن

هر کی کاربریم رو گزارش بزنه و بترکونه حلالش نمیکنم
این اتفاق هروز برا پسر منم میوفته حتی بدترین های کلاس هم نماینده و انتظامات میشن ولی پسر من با این ح ...

الان که فکر میکنم میبینم خودمون همیشه به بچه های شر کلاس بیشتر علاقه داشتیم نمیدونم چرا 

بچه مثبت هارو انتخاب نمیکردیم 

شاید به خاطر اون حس قلدر بودن اونا بود 

2706