2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید ازمرجعتون بپرسین
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2728
مرجعت کیه خانومی ؟ حتما که نباید مستقیم بری خونه مرجعت زنگم بزنی دفترش قبوله حالا اسمشوبگو شایدبتونم راهنماییت کنم
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2738
یک ساله که گذاشتی کنار؟
من الان زنگ زدم پرسیدم گفت تعلق میگیره البته دفترخود اقای مکارم نبود ولی پرسیدمرجع کیه گفتم مکارم گفت بله تعلق میگیره
سلام عزیزم..... به طلا اگر مازاد از نیازمون باشه خمس تعلق میگیره..... اما به سکه زکات تعلق میگیره که مقدارش هم متفاوت است........
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
وای جوجو جان واقعا زنگ زدی؟ من به فدات مرسی عزییییییییییزممم زحمت کشیدی ممنونتم شادی جونم ینی علاوه بر خمس زکات هم تعلق میگیره؟
***** فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین *****