2733
2734
اره عزیزم زنگ زدم خدانکنه گفت خمس تعلق میگیره حالا میخوای خودت زنگ بزن دقیق بپرس 05132020دفتر حرم امام رضاست
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببین عزیزم اگر شما سکه دارین باید زکات بدین ...... و مقدارش باید به یه حدی برسه که فکر کنم به حد نصاب 15 مثقال باید برسه که یک چهلمش رو باید به عنوان زکات بپردازین اما برای حد نصابش یه کوچولو شک دارم بازم از مرجعتون بپرسین....
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
جوجو جون خمس به سکه تعلق نمیگیره من مطمئنم..... خمس به طلا تعلق میگیره اونم وقتی که از حد شانمون بیشتر داشته باشیم و مازاد باشه........
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
2731
شادی جون من پرسیدم نمیدونم پس دریاجان خودت زنگ بزن فردا دفترایت الله مکارم از118بگیر قشنگ راهنماییت میکنن چون بایدنظرمرجعتو بدونی حتما
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2738
با اجازه دریا جون..... ممنون میشم به تاپیک من هم سر بزنید...... http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1080851&PageNumber=1