2752
2734
عنوان

با نامزدم عشق بازی کردم پشیمونم 🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 56101 بازدید | 510 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو روز دیگه خدای نکرده پرده ت رو بزنه برنگرده بگه اگه اینکاره نبودی چقدر زود وا دادی ...نگه می خواستم امتحان ت کنم ...نگه من که همه کارم رو کردم دیگه برای چی عروسی بگیرم...لباس عروس به دل ت بمونه ....متوجه هستی ؟ امیدوارم طرف ت واقعا ذهن سالم و پاکی داشته باشه

2731
چیزای جنسی از نظر شما شناخت نیس ینی؟؟ شناخت جنسی چی میشه پس

ببین رابطه داشتن وابستگی شدید میاره طوری که این خانم یا آقا یه ماه دیگه بفهمن به درد هم نمی‌خورن نمی تونن دل بکنن ازهم شناخت جنسی تا حالا نشنیده بودم جدید بود!!!!هر آدمی طبع و نیاز خودش رو میشناسه و میتونن در موردش گفتگو داشته باشن 

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
ببین رابطه داشتن وابستگی شدید میاره طوری که این خانم یا آقا یه ماه دیگه بفهمن به درد هم نمی‌خورن نمی ...

گفت و گو   اون رابطه خواهر و برادری ناقص بدرد نمیخوره اکثر مردا جدا میشن میرن...میخوای وابستگی بوجود نیاد کلا نباید با کسی ارتباط داشته باشی

2706