2737
2734

من بیشتر دوران راهنماییمو دوست داشتم خیلی بهم خوش گذشت این دوران با اینکه اوضاع بدیم داشتم ولی وجود دوستای خوب و ارزشمندم باعث شدن تبدیل به یکی از بهترین دوران زندگیم بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از بهترین دوره های زندگیم بود بعد از 20سال هنوز با دوستام در ارتباطم

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2731
من بیشتر دوران راهنماییمو دوست داشتم خیلی بهم خوش گذشت این دوران با اینکه اوضاع بدیم داشتم ولی وجود ...

منم الان دهمم بچه های امسال زیاد جالب نیستن با بچه های راهنمایی بیشتر بیرون می‌رفتیم بیشتر خوش میگذشت🥲

منم الان دهمم بچه های امسال زیاد جالب نیستن با بچه های راهنمایی بیشتر بیرون می‌رفتیم بیشتر خوش میگذش ...

منم از دهم به بعد از دوستام جدا شدم هر کی رفت سمت یه رشته ای فقط با یکی از دوستام بودم زیاد برام سخت نبود تا اینکه یازدهمو رفتم یه مدرسه دیگه تازه فهمیدم تو مدسه اگه دوستای خوب داشته باشی این دوران برات خیلی قشنگ میگذرن

منم از دهم به بعد از دوستام جدا شدم هر کی رفت سمت یه رشته ای فقط با یکی از دوستام بودم زیاد برام سخت ...

بچه های الان ما همشون‌‌ دو رو ان یچی میگن پیشت یچی هم پشت سرت میگن اصلا نمیشه بهشون اعتماد کنی دوتا از رفیقای پارسالم هستن اونا نبودن اصلا نمیتونستم تحمل کنم مدرسه رو 

بچه های الان ما همشون‌‌ دو رو ان یچی میگن پیشت یچی هم پشت سرت میگن اصلا نمیشه بهشون اعتماد کنی دوتا ...

سلام شبتون بخیر.

واقعا هم همینه؛ متاسفانه جامعه قراره سپرده شه به دست این ادما!.

2740

راهنمایی خیلی قشنگتر بود با وجود اینکه یه سال از کل دوستان عقب موندم

بلوچ هستم🤍اگر دوست داشتید توی تاپیکام چند پارت از بلوچ و بلوچستان گذاشتم میتونین سربزنین و بخونین🤍🌚کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد
سلام شبتون بخیر. واقعا هم همینه؛ متاسفانه جامعه قراره سپرده شه به دست این ادما!.

من فقط دوران ابتداییم برام شیرین بود؛ هنوز توی دوران بی غصه بچگی بودیم .

از هفتم به بعد دغدغه م شد درس و تمام!.

راهنمایی خیلی قشنگتر بود با وجود اینکه یه سال از کل دوستان عقب موندم

انگار ب همه بیشتر راهنمایی خوش گذشته من هشتم و نهم عالی بود همش با بچه ها بیرون بودیم خیلی خوش میگذشت الان دیگه خیلی همه چی عوض شد 

2706