2733
2734

بدترین دوران زندگیم 

بچه های حسود در رقابت با کنکور و فضای تاریک و مسخره مدرسه مثلا "نمونه" همش استرس

خدا جونم میدونم که همیشه با منی🥹 من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
بچه های الان ما همشون‌‌ دو رو ان یچی میگن پیشت یچی هم پشت سرت میگن اصلا نمیشه بهشون اعتماد کنی دوتا ...

به عنوان کسی که این دورانو گذرونده بهت میگم اجازه نده این چیزا روت اثر بزارن این همشون حاشین شاید داشتن دوست خوب باعث بشه مدرسه بهت خوش بگذره ولی اگه همچین دوستیم نداشتی نزار زیاد واست مهم باشه و اهمیتیم به بچه های کلاس نده که چی میگن و چیکار میکنن 

من خودم وقتی یازدهم بودم میرفتم مدرسه از درو دیواراش واسم غم میبارید حالم بد میشد اصلا یه جوری بود که الان فک میکنم میگم ای کاش اجازه نمیدادم اینجوری رو اثر میذاشت توم الان تازه دهمی یازدهم یا دوازدهم دوست خوب پیدا میکنی نگران نباش فقط کار خودتو بکن

به عنوان کسی که این دورانو گذرونده بهت میگم اجازه نده این چیزا روت اثر بزارن این همشون حاشین شاید دا ...

رفیق دارم چندین ساله رفیقم باهاشون تو مدرسه هم باهاشونم اما سال های قبل خیلی بهتر بود امسال بچه ها یجوری شدن آدم نمیشه هیچی بهشون بگه فردا یچی پشت سرش میگن دنبال حاشیه و اینان

من متولد هفتاد و چهارم سال هشتاد و هشت وارد دبیرستان شدم اونموقع پیش دانشگاهی بود تا نود و دو دبیرستان بودم خیلی خوب بود درس می‌خواندم و چند تا دوست داشتم ک خیلی دوستشون داشتم جو ساده و صمیمی داشتیم . یادش بخیر درسها رو خلاصه میکردم تو برگه زیر درخت مدرسه میرفتم درس بخونم واقعا دوران شیرینی بود

نهمم.

اطرافیان برام از حال و هوای قدیم تعریف کردن منتهی الان هیچ چیز شبیه قدیم نیست ؛ متاسفم ولی حقیقتیه ادما درگیر مادیات و منفعت طلبی شدن و از انسانیت فقط اسمشو دارن!.(این قضیه برای همه صدق نمیکنه ؛ ادمهای خوبی داریم که واقعا باید شکر گزارشون میبود!.)

رفیق دارم چندین ساله رفیقم باهاشون تو مدرسه هم باهاشونم اما سال های قبل خیلی بهتر بود امسال بچه ها ی ...

اره خیلیا هستن که دنبال حاشین ولی اهمیتی نده خیلی خوبه که دوستاتو تو مدرست داری 

2706