2737
2739
عنوان

چطوری میتونم بیمه تکمیلی بشم؟

433 بازدید | 9 پست

پسرم دندوناش چند روزه حسابی درد میکنه،هزینه ها هم که بالا.بیمه ای میشناسید با قیمت پایین و سریع بیمه اکمیلی بشم و کارم راه بیوفته؟

در زمانی که وفا قصه برف به تابستان است
و صداقت گل نایابی ست
به چه کس باید گفت:با تو خوشبخت ترین انسانم

بیمه های تکمیلی انفرادی معمولا هزینه ش بالاست، اونایی خم که دندونپزشکی رو شامل بشه خیلی بالاتر

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بیمه تکمیلی تکی نمیدن 

جمعی هست مثلا واسه کل کارکنای یه اداره 

و فقط به کسی میدن که شاغل باشه 

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بیمه تکمیلی تکی نمیدن  جمعی هست مثلا واسه کل کارکنای یه اداره  و فقط به کسی میدن که شاغل ...

منم پدرم فقط تامین اجتماعی داره 

و ۶۰ سالشه و بیمه تکمیلی نداره 

مثلا یه یه عمل شد ۳۰ میلیون 

شغلش هم ازاد بوده 

چه جور تکمیلی بگیریم ؟؟

🙏🙏

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
بیمه های تکمیلی انفرادی معمولا هزینه ش بالاست، اونایی خم که دندونپزشکی رو شامل بشه خیلی بالاتر

منم پدرم فقط تامین اجتماعی داره 

و ۶۰ سالشه و بیمه تکمیلی نداره 

مثلا یه یه عمل شد ۳۰ میلیون 

شغلش هم ازاد بوده 

چه جور تکمیلی بگیریم ؟؟

🙏🙏

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
با اجازه  منم پدرم فقط تامین اجتماعی داره  و ۶۰ سالشه و بیمه تکمیلی نداره  مثلا یه ...

باید بری شعبه  ایی ک بیمه اس درخواست بیمه تکمیلی بدید .برو اونجا راهنمایی میکنن

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
منم پدرم فقط تامین اجتماعی داره  و ۶۰ سالشه و بیمه تکمیلی نداره  مثلا یه یه عمل شد ۳۰ می ...

بیمه های مختلفی مثل آسیا، البرز، دانا، سامان و ... تعرفه های مختلفی دارن برای بیمه شون

ممکنه برای بالای ۶۰ سال یا بازنشسته نرخ و آپشن خاصی داشته باشن

مثلا سامان چند تا طرح داره که اسمای مختلفی دارن مثل طرح عقیق

هرکدوم از اینا یه چیزایی رو پوشش میدن و یه مبلغی داره. تو سایتاشون بگردید معمولا تعرفه هاشون هست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
منم پدرم فقط تامین اجتماعی داره  و ۶۰ سالشه و بیمه تکمیلی نداره  مثلا یه یه عمل شد ۳۰ می ...

تکمیلی تکی نمیدن عزیزم مگر اینکه باباتون شاغل باشه و شغلش دولتی باشه 

من با اینکه پرستار بودم و به خاطر عمل سنگین مجبور شدم از کارم استعفا بدم چون دیگه شاغل نبودم بیمه تکمیلیم رو قطع کردن و مجبور شدم خودم هزینه ی عمل رو بدم کلا

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱