2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه ابر برا حمام بچه داشتم که شکل بدن بچه بود.واقعا راحت حمامش میکردم.میخوابوندمش روی ابر دیگه لیز نمیخورد.فقط دفعه اول مامانم حمامش کرد.از دفعه بعد به خاطر داشتن این ابر خودم حمامش میکردم.
2731
من هنوز نی نیم دنیا نیومده ولی با توجه به تجربه دوستام پیشنهاد می کنم ساک حمل رو به جای کریر بگیرید.چون سبکتر و قابل استفاده تره.البته من خودم سبد نوزاد خریدم و دادم توشو بدوزن فقط به خاطر زیبایی بیشتر.
یک سوال هم دارم اینکه لباسهای نیوبرن حداکثر تا چه ماهی استفاده میشن با این فرض که بچه وقتی دنیا میاد سه و نیم کیلو باشه.
2740
من سرویس کالسکه پیرکاردین گرفتم خیلی راضیم همش خوب و کاربردی و محکم هستش
لوازم شوینده زیاد سختگیری نکن ولی اینو بدون اول هرچی بگیری تا آخر خم باید همون رو بگیری چون ممکنه بچه حساسیت بزنه پس اگر فکر میکنی بعدا از نظر هزینه دچار مشکل میشی مارکهای ارزونتر و دم دست تر رو انتخاب کن

مارکی رو انتخاب کن که اگر یه روز جلوی وارداتشو گرفتن یا کمیاب شد دچار نگرانی نشی مثلا فیروز من که خیلی راضیم .

حتما دو سه تا شیشه شیر توی سیسمونی داشته باش

اگر بین تخت پارک و گهواره گیر کردی شک نکن و تخت و پارک رو انتخاب کن چون گهواره بعد از 6 ماه دیگه قابل استفاده نیست ولی تخت و پارک تا 3 سالگی استفاده میشه

برعکس اینکه که میگن لباس سایز صفر و یک زیاد نگیر به نظر من خیلی لازمه حد اقل 5 دست سایز 0 و 5 دست سایز 1 داشته باش و البته سعی کن سایز صفر که انتخاب میکنی بیشتر حالت لباس بیرون و شیک تر داشته باشه چون روزهای اول خیلی میان دیدنت و شاید دوست داشته باشی لباس شیک تن بچه باشه

حد اقل دو بسته کهنه بچه بگیر مارک فیروز خوبه وقتی بچه رو میشوری و یا تا پوشک رو ببندی و تو این فاصله بخوای بچه یه هوایی به پاش بخوره خیلی لازمه چون اگر بچه ادرار کنه جلوش رو میگیره که به زمین نرسه.

*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
پستونک حتما داشته باش روزهای اول بچه ها ممکنه خیلی گریه کنند پستونک میتونه بهوشن آرامش بده

فین گیر و ناخن گیر و قیچی ناخن که خیلییییییییییییییییییییییییییییییی لازمه

پتوی سایز نوزاد بگیر که خیلی لازمه یه زیپی برای بیرون یه ساده برای خونه

کلاه حتما چند تا بندی داشته باش

شورت عینکی خیلی خوبه بخر

اگر تو فصل زمستان و پاییز به دنیا میاد لباس آستین بلند و شلوار بیشتر بگیر.

*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
هر سوال دیگه ای داشته باشین در خدمتم

راستی

اصلا برای امسال هزینه کاپشن و لباس سرهمی گرم پادار نکنین چون خیلیییییییییییییییییی زود کوچیک میشه

درضمن شما امسال چه بخواین چه نخواین نمیتونین زیاد از خونه بیرون برین و تو فضای باز باشین

توی راه که توی ماشین هستین خونه ها هم که خیلی گرمه

به نظر من دو دست بافتنی کافیه

لباس سرهمی خیلی خوشگله آدم جو گیر میشه و هی میخره ولی خیلی هاش نو میمونه
شیشه شیر هم مارک نابی بگیر با سر شیشه های ناک

مارک نابی واقعا شیشه شیرهای عالی داره .

سرشیشه حتما ارتودنسی باشه و همینطور پستونک

شیردوش هم که خیلی لازمه حتما بگیر
برای دیدن نمونه های استیکر های تزئینی Fun To See و خرید استیکر با تخفیف ویژه (تخفیف 14 هزار تومانی) حتما سری به نمایشگاه غنچه های تهران بزنید.

زمان: 14 الی 21 مهر 90 (ساعت 10 الی 20)
مکان: بزگراه چمران - بوستان گفتگو - محل دائمی نمایشگاه های شهرداری - سالن تهران - غرفه نی نی بازار (جنب ورودی اول سالن)

www.ninibazar.com
صداى گریه هاى مرا دیر مى شنید ... آن کودک درون که نامش عزیز بود
2706