2733
2739
لبای سر همی جوراب دار نگیرید که زود کوچیک میشه.من تمام شیشه ها مثل اونت.دکتر براون.وی.ببه دور رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم مثل ناک نیست.البته مدلی که سرش مثل سینه مادر میمونه.کوتاه و تپله در دو رنگ صورتی و ابی.10700 از هایپر خریدم.محشره.بیخود 20000 تومن پول اونتدادم
من وسایل بهداشتی فقط مادرکر گرفتم که عالی هستن.کریر ماکسی کوزی خوبه.اگه بچه تو سرما میاد سرهمی جراب دار لازمه درسته که زود کوچیک میشه اما سرتاچای بچه پوشیرست....سعی کن لباسها پیشبند هم داشته باشن وگرنه باید بازم پیشبند جدا زیاد بخری چون وقتی آبدهنشون میره خیلی لازمه.من شیشه اونت و دکتر براون دارم
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من کریر گراکو دارم دخترم اصلا توش نمی مونه .نمی دونم چرا .الان 3ماه ونیمه هست اما دوستش نداره.شاید چون شیبش زیاده.....به نظرم ماکسی کوزی بهتره
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
2740
استفاده از کریر بستگی به بچه داره وقابل پیش بینی نیست
گرچه که کریرها هم سایز و سن بندی دارن ولی کوچیک هاش هم غیر از اینکه زود بلا استفاده میشه ممکنه بچه توش راحت نباشه به کمر و گردنش فشار بیاد یا توش نمونه
راکری که شیب قابل تنظیم داشته باشه از همه بهتره چون اگر بدون شیب و حالت خوابیده هم باشه میشه زیر پایه عقبش یک کتاب گذاشت و همونو صاف شیب دار کرد,و نه اینکه پشت سر و کمر بچه ای که هنوز گردن نگرفته و نمی تونه بشینه رو فقط بالا آورد. هم بچه راحت تره هم اگر رفلاکس داشته باشه یا هنوز کوچولو باشه و شیر برگردونه از خیلی مشکلات مثل رفلاکس و بالا آوردن های مکرر , شیردهی مجدد , خستگی و استرس پدر ومادر و مسایل و مشکلات اینطوری تا حدی جلوگیری میشه علاوه بر اینکه بچه هم آروم تره - خیلی دکترا هم توصیه میکنن که تخت بچه که صاف هست رو با دو تا آجر یا کتاب شیب دار کنید که خودتون فکرشو بکنید یک تخت نوزاد نوجوان رو اینطوری شیب دار کردن آسونتره یا یک راکر یا جای تخته کوچیکه قابل حمل رو
این هم تجربه ما از رفلاکس! و خوابوندن جای صافه شیبدار!!

.
شیشه شیر هم اونت گرفتیم هم فرست یرز که شبیه سینه مادره, من کلا دو سه بار به بچه بیشتر شیرخشک ندادم ولی همون دو سه بار هم از سر شیشه خودش که کوچکترین سایزش هست شیر نمی یومد و سرش رو کمی بزرگ کردیم, شیشه اونت هم باید بگم واقعا آشغاله و هیچ چیز کارراه بندازی نداره سر شیشه اول هیچی ازش شیرخشک نمیاد و آب هم بچه پدرش در میاد تا از اون بخوره و سر شیشه یک سایز بزرگتر همینجور ازش شیر میپاشه بیرون
ناک هم دیدم که تعریفش شده ولی دیگه از همون فرست یرز که نفخگیر هم داره استفاده کردیم
در کل شیشه زیاد با یک عالمه سر شیشه یکسان و یا از یک مارک اندازه های مختلفشو نگیرید تا اگه لازم شد ببینید کدوم برای بچه بهتره
من هم در تدارک خرید سیسمونی هستم . تو یه مغازه مارک بیبی باس دیدم که کریرش فوق العاده سبک بود . یعنی من با اون کمر خسته و شکم گنده راحت میتونستم سبکیش رو احساس کنم بعد هم کریر کاپلا خیلی سبک بود ولی بیبی باس رو نمیدونم جنسش قابل قبول هست یا نه . اگه از جنسش مطمئن بشم حتما کریر بیبی باس میخرم . کالسکه هم برای من سبکیش مهمه که مک لارن مد نظرم هست .
2706