2733
2734
مامانای با تجربه این سر شیشه هایی که شبیه سینه مادره مارک فرست یرز داره خیلی با سر شیشه های ارتودنسی فرق داره منظورم ظاهرش نیست منظورم اینه که بچه با کدوم راحتتره من شیشه شیر ناک گرفتم یه دونه میخوام یه دونه دیگه شیشه بزرگتر بگیرم به نظرتون فرست یرزو بگیرم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شبسه ناک گرفتم. دندون گیر و لیوان و سرلاک خوری نابی، که ازشون خیلی راضی بودم.
محصولات بهداشتی هم اول جانسون گرفتم که اصلا راضی نبودم به نظرم تقلبی شدن. بعد فیروز گرفتم که به نظرم خیلی خوب بود
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
2728
من هم در حال خرید سیسمونی هستم.کالسکه و کریر maxi cosiگرفتم .کریرش واقعا سبکه:290000 تومان
کالسکه هم 800000 .وسایل بهداشتی رو بعد از کلی تحقیق mustela میگیرم.فقط نمی دونم گهواره بدرد میخوره یا اینکه فقط تخت و پارک بگیرم؟
اگه کسی اطلاع داره در مورد مارک تخت و پارک وصندلی غذاو رورورئک کمک کنه ممنون میشم.
سلام مامانای گل
یک سری لوازم بهداشتی موستلا نو نو دارم که زیر قیمت بازار میفروشم:
لوسیون پاک کننده و مرطوب کننده (هیدرا بی بی) پمپی 23000 تومان تاریخ انقضا تیر 92
شامپو کف 19000 تومان تاریخ انقضا اسفند 91
صابون با کلدکرم 11500 تومان تاریخ انقضا اسفند 91
کلدکرم 11000 تاریخ انقضا آبان 91
کرم استلاکتیو سوختگی 17000 تاریخ انقضا دی 91

اگر همه را با هم بخواهید 67000 تومان .
اگر تمایل به خرید داشتین بهم ایمیل بزنید.
لازم به ذکر است که اینا رو برای نی نی خودم خریده بودم که سقط شد و چون تا حالا نی نی دار نشدم دیگه نمی تونم نگهشون دارم .
2740
Mersi sarra joon vaghean ziba boodan, man ba brande shoma FUNTOSEE ghablan ashna shoodam va kharid kardam, va har ja ke shoode vase doostam va mamana vaghean tablighe brande ba keyfiate engelisitoon ro kradm, vaghean dastetoon dard nakone ke in chizaye khoshgel ro vase ninihaye ma be iran avoordin
Mamania hatman be siteshoon ye sar bezanid
www.ninicenter.ir
Movafagh bashiid hamegi