2737
2734
عنوان

سزارین دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 9569 بازدید | 74 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم. مایعات زیاد میدم بهش

به نوزادت؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2742
عزيزم ان شاءالله زودتر حالت رو ب راه بشه منم پارسال زايمان كردم سزارين عالي بود از همون فرداش سرپا ...

به نظره من بستگی به سن و شرایط بدنی مادر داره، هر چقدر سن مادر کمتر باشه بدنش آماده تره

2738
من ترسیدم چی کار کنم سزارین دوم ادم باید اتفاقا زودتر خوب بشه واسه این که مسولیتش دوبرابر شده چرا ای ...

واسه همه سخت نیست ولی خدا یه عشقی میده به مادر که همه دردا براش قابل تحمل و شیرین میشه،الان حسرت روزای سخت بارداری،ویار و ماهای سنگین آخر تو دلمه و میدونم چند ماه دیگه حسرت همین روزا و میکشم.روحیم خوبه نه😁

دوست داشتی همین جا بگو .میخونیم عزیزم

مال من زیاد جالب نبود بچم بندنافش دو دور اونم سفت پیچیده بود تو گردنش و رشد نکرده بود ۸ ماهم بود اورژانسی عملم کردن بیمارستان قبولم نمیکرد ک بچت مریضه اگه اینجا چیزی بشه ما پاسخ گو نیستیم بعد از عمل گفتن پوستش مریضه و قلبش مریضه دوهفته تو دستگاه موند ۱.۵۰۰ کیلو وزنش بود ولی الان خداروشکر کاملا سالمه هیچیشم نیس 

از یه طرفم همراه مامانم موند خودم ۱۶ سالم بود موقع زایمان اصلا یبارم کمکم نکرد از رو تخت بلند شم حتی موقع خوابیدن خودم ب زور وتنها بلند میشدم و تخت و درست میکردم میخوابیدم مامانمم رف تو تخت بغلی شب تا صب خوابید بعدشم خودمون اون موقع وضع مالیمون خوب نبود کمپوت و من نصفشو خوردم دادم ب مامانم ک اونم بخوره رف ریخت تو سطل زباله غذا و شیرینی و هم با قوطی برد انداخت سطل اشغال دیگه عصابم بهم ریخته بود از یه طرف بچم از یه طرفم مامانم 

الانم دوماهه باردارم ب فکر زایمانمم ک مامانم همراه نمونه نمیدونم چیکار کنم 

🙏دعا کنین زودتر از مادرشوهرم جداشم🙏
مال من زیاد جالب نبود بچم بندنافش دو دور اونم سفت پیچیده بود تو گردنش و رشد نکرده بود ۸ ماهم بود اور ...

ای جانم چقدر اذیت شدی،خدا رو شکر که بچت الان سالمه. از حالا به فکر زایمانت باش، کارای سنگین نکن،تا ماه آخر پیاده روی داشته باش.زیاد خم و راست نشو.من انقد خم شدم که پاهای بچم گیر کرده بود در نمیومد.قبل زایمان فریزرت رو پر از آب قلم گوسفند کن که وقتی ترخیص شدی بخوری جون بگیری،

من زیره سبز،تخم کتان،گردو،کنجد،کمی دارچین آسیاب کردم، مامانم کاچی درست می‌کنه اینارم می‌ریزه توش.

زیره سیاه دم میکنم میخورم.

پای مرغ و قلم گوسفند هم عالیه.

فقط بعد زایمان اگه عمه ای یا خاله داری بگو بیان هر کدوم یه روز بهت برسن زودی خوب میشی نگران نباش

تورو خدا بیماری صدف رو چیکار کردی چطور کنترلش کردی ؟ من میترسم باردار بشم بدتر بشم التماست میکنم جوا ...

سلام عزیزم ، برو از د.یجی کالا کرم زیتون و عسل نیکا سفارش بده روزی دو بار به صدف هات بزن معجزه میکنه،این کرم کاملا ارگانیکه. نمک آبی هم سفارش بده روزی شش بار لیس بزن. 

و سعی کن دوپامین بدنت رو افزایش بدی.من قرص اولترا ویتامین سی هم میخورم چون واسه پوست خوبه. من چند ساله درگیر پسوریازیس هستم خیلی چیزا رو امتحان کردم فقط از همین جواب گرفتم عوارض هم ندارن.

2706