2733
2739
عنوان

بچه ها انگیزه لاغری ندارم

124 بازدید | 11 پست

چند ساله میخوام به وزن مناسبم برسم ولی همت و انگیزه ندارم

چند سال پیش خیلی لاغر کردم اما دانشگاه که رفتم و بعدش هم که مجازی شد دیگه واویلا شد منم هر بار میخوام رژیم بگیرم نمیتونم.انگار به زیاد خوردن عادت کردم.

حتی باشگاه هم ثبت نام کردم شاید 5 جلسه رفتم و دیگه نرفتم.اون موقع که لاغر کرده بودم باشگاه و رژیم مناسب داشتم.

نمیدونم چیکار کنم!  

اگه دوست داشتی بیا داخل امضام

گروه داریم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم نمیتونم لاغر کنم گفتن شام نخور منم یه دوره ای نخوردم ولی اثر نکرد الان شامم میخورم

اصلا حذف نکن فقط کم خوری کن سعی کن بشقابتو بیشتر با سبزیجات پرکنی هل و هوله هم نخوری  اینجور راحت حداقل هفته ای ۲ کیلو کم میکنی 

گرتو گرفتارم کنی من با گرفتاری خوشم 🍀 داروی دردم گر تویی در اوج بیماری خوشم ....
اصلا حذف نکن فقط کم خوری کن سعی کن بشقابتو بیشتر با سبزیجات پرکنی هل و هوله هم نخوری  اینجور را ...

منم فرم بدنم خوبه ولی شکم جلو میاد اصلا یه وضعی چن وقته همسرمم حساس شده شبو روز برام نمونده

کاش نگاهم زیرنویس داشت😢😢😢😢😢
2740
60 بودم حالا 80    

ماشاالله آره لاغر کن 

من ۶۵ بودم ازدواج کردم باردار شدم رفتم تا ۸۶ کیلو بعد کم خوری کردم اومدم ۷۱ کیلو ۲،۳ماه رژیمو گذاشتم کنار دوباره میخوام شروع کنم بیام ۶۵

گرتو گرفتارم کنی من با گرفتاری خوشم 🍀 داروی دردم گر تویی در اوج بیماری خوشم ....