2737
2734
عنوان

جنین لب شکری

| مشاهده متن کامل بحث + 1116 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت داغون نکن من باردار بودم ۷ ماهه گفتن پسرت کیست داره مغزش اونم چند تا اگر تا ۹ ماهگی خوب نشه مغز ...

خدا رو شکررر عزیزم

واقعا خدا خیلی دوستتون داشتع😍😍😍🥹🥹🥹

2728
ببخشید شما نی نی تون پسره؟ علائمتون چی بود؟

بله پسره ،به علائم ک معتقد نیستم ولی حالت تهوعم عصرا بود صبحا خوب بودم ،ویارمم ترشیه ،شکمم هم تیز و گرده ک نمیدونم مربوطه یا نه هنوز پهلو ندارم با اینکه بچه به پهلوئه

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
خدا رو شکررر عزیزم واقعا خدا خیلی دوستتون داشتع😍😍😍🥹🥹🥹

همیشه شکر میکنم لطف خدا رو بابت خیلی از معجزه هایی که برام رقم زد 

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
بله پسره ،به علائم ک معتقد نیستم ولی حالت تهوعم عصرا بود صبحا خوب بودم ،ویارمم ترشیه ،شکمم هم تیز و ...

منم واقعاا اعتقاد ندارم

ولی سرگرم میشم با این چیزا🤣🤣

2738
منم واقعاا اعتقاد ندارم ولی سرگرم میشم با این چیزا🤣🤣

الان چند هفته ای،اگه دکتر خوبی بری و دوازده هفته هم باشی فک کنم بتونه تو ان تی تشخیص بده،از منو ان تی گفت احتمالا پسره انومالی هم قطعی گفت

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
الان چند هفته ای،اگه دکتر خوبی بری و دوازده هفته هم باشی فک کنم بتونه تو ان تی تشخیص بده،از منو ان ت ...

من ۹ هفته ام عزیزم

خیلی عجله ای ندارم بدونم جنسیتش چیه

صبر میکنم تا همون انومالی بهم بگه

من تو سونو 18هفته دکتر یه لحظه مانتیور رو با دقت نگا میکرد گفتم دکتر ترسیدم چرا اینجوری نگا میکنی گفت به لب و کامش شک دارم که شکاف داشته باشه برو بیرون نیم ساعت دیگه بیا. وای من تو اون نیم ساعت مردم و زنده شدم کلی نذر کردم. اومدم داخل سونو کرد گفت نه لب و کامش سالمه. وقتی گفت سالمه زدم زیر گریه همه تو مطب متوجه شدن میپرسیدن چی شده. ولی تا اخر بارداری همش این استرس باهام بودکه نکنه دکتر اشتباه کرده و واقعا بچم لب شکریه. 

من تو سونو 18هفته دکتر یه لحظه مانتیور رو با دقت نگا میکرد گفتم دکتر ترسیدم چرا اینجوری نگا میکنی گف ...

وای چه استرسی وارد شده بهت 😢😢

خدا رو شکر که سالم بود😍😍😍

نه لب شکری اصلا اجازه سقط نمیدن چون درمان داره. تو نوزادی عمل میکنن عالی میشه عین بچه عادی. اما زود ...

همسایه ما یه جوون قشنگی هم هست خط لبش مونده بیچاره همیشه سیبیل میذاره که لبش مشخص نشه تو بچگی عمل کرده ولی لبش معلومه

همیشه طُ تصمیم میگیری چه ستاره هایی توتاریکی زندگیت بدرخشن! 🧚🏻🌠⭐
2706