2733
2739
عنوان

جنین لب شکری

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 74 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر روز به به چیز جدید فکر میکنم

خودت داغون نکن من باردار بودم ۷ ماهه گفتن پسرت کیست داره مغزش اونم چند تا اگر تا ۹ ماهگی خوب نشه مغزشو باید عمل کنی فقط گفتم خدایا این هدیه ایی که بهم دادی به خودت میسپارم قسم دادم خدا رو همه چی تو شکمم تا بچم به دنیا نیومده درست کنه بعد منو ارجاح دادن بیمارستان امام خمینی تهران پیش دکتر حنطوش زاده یه مدت زیر نظرشون بودم وزیر نظر دکتر بیمارستان میلاد که به لطف خدا امام زمان ۹ ماهگیش با توجه به سونو رفته بودن کیست هاش پس فقط از خدا بخواه خیر بیاد برات همین

البته سر پسر دیگمم داغون شدم جور دیگه که اونم درست شد ولی ضربه بدی بود دوران بارداریم

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
2728
سمت چپم بود میگفتن چپ دختره  انتی هم گفت دختره  انومالی مشخص شد پسره

جددددی منم رفتم ان تی گف معلوم نیس اصن ولی یکم شکلش ب دختر میخوره اما هرکی برام خواب دیده پسره همش میگم ان شاالله مال منم انومالی بگ پسره😭 شوهرم خیلی دلش میخواد دخترم ۴ سالشه این دومیه مال منم سمت چپه دوستم سمت راست بود تکوناش ولی انومالی گف دختره الان میفهمم اصلا ب سمت چپ و راست نیس 

کاربرجدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد قبل از اونم خواننده خاموش بودم لطفا برای برقراری ارامش توزندگیم ی صلوات بفرس ممنونم
2740
اره ساعت 4 و نیم باید برم بستری شم  یا امشب یا فردا صبح عملم میکنن

میشه لطفا همین الان برام دعا کنی بچه منم سالم و پسر باشه؟😭 

کاربرجدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد قبل از اونم خواننده خاموش بودم لطفا برای برقراری ارامش توزندگیم ی صلوات بفرس ممنونم
2706