2733
2734
عنوان

سلام خانومای عزیز ، باز شدن دهانه رحم در هفته سی و یکم

| مشاهده متن کامل بحث + 6261 بازدید | 62 پست
با سونو مشخص نمیشه ک دهانه رحم باز شده

چرا عزیزم مشخصه برای من چون سرویکسم کوتاه بود همش سونو میدادم که ببینم باز شده یا نه 

که تا ۳۷ هفته همیشه مینوشت دهانه رحم بسته 

😍خدایا شکرت 😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم از راهنماییت

من پسرم فقط لباس برای بیمارستانش داشت و چند دست هم مامانم و خواهرم براش گرفتن و من چند ماه خونه خودم چون پله داشت نیومدم 

دکتر گفت استراحت کن منم استراحت کردم و خداروشکر ب نتیجه رسیدم شما هم استراحت کن خدایی نکرده بچه زود بیاد هزاران مشکل داره 

😍خدایا شکرت 😍
2728
کار خونه نکنی بری این مغازه اون مغازه بچرخی. منم هفته ۲۸تا ۲۹ خطر زایمان زودرس داشتم دهانه رحم باز ش ...

دهانه رحم چند سانت باز شده بود؟ و کی زایمان کردید؟ منم ذرت زیاد خورده بودم شاید از این هم بوده باشه

2740
خیلییییی من سرم سولفات زدم درد داشتم شدیدددددد تا ی هفته انقباض نداشتم از ۲۱ هفته انقباض داشتم بیمار ...

به من پرولوتون داد، دیگه نمیدونم چقدر اثر داره 

من پسرم فقط لباس برای بیمارستانش داشت و چند دست هم مامانم و خواهرم براش گرفتن و من چند ماه خونه خودم ...

اره واقعا استراحت میکنم حالا خرید چیز خاصی نمونده اونارو اینترنتی میگیرم یا مامانم میگم بگیره

دهانه رحم چند سانت باز شده بود؟ و کی زایمان کردید؟ منم ذرت زیاد خورده بودم شاید از این هم بوده باشه

دهانه رحم من بیش از  ۲ سانت باز شده بود. دکتر نامه زد به بیمارستان واسه زایمان. رفتم زایشگاه اما اصلا نذاشتم دکتر و ماما معاینه کنه. دستکاری بدتر می‌کنه. شوهرم تا فردا صبح جلو در زایشگاه بود طفلک. خدا رو شکر با دارو و آمپول انقباضات کم شد و خونریزی کنترل شد. ۳۹ هفته سزارین سدم

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم 🇵🇸🇵🇸
یعنی فقط کارای خونه، و مغازه یا خرید یا باغ و تفریح هم نمیرفتین؟

نه مغازه و خرید نمی‌رفتم. قبلش سیسمونی رو خریده بودم. تفریح فقط با ماشین تا ویلا پدرشوهرم میرفتم که نیم ساعت راه بود

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم 🇵🇸🇵🇸
2706