2733
2734
عنوان

سلام خانومای عزیز ، باز شدن دهانه رحم در هفته سی و یکم

| مشاهده متن کامل بحث + 6433 بازدید | 62 پست

وقتی دهانه رحم باز بشه اگه استراحت نکنی کیسه آب میاد پایین و بقیه دهانه رحم باز میشه و زایمان زودرس میشی خطر پارگی کیسه آب هم داری فقط استراحت مطلق باش و برای دستشویی بلند شو 

پله اصلا بالا پایین نکن هفتت پایینه حداقل ۳۴ بشی خطر رفع میشه 

😍خدایا شکرت 😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فعلا بفکر اون چیزای جزئی نباش فقط استراحت کن یکی دو هفته دیگه ک اوضاع بهتر شد خرید میکنی یا اینکه بسپار خواهرت یا مادرت برات بگیره فقط استراحت کن چون آمپول ریه رو هم تازه زدی فعلا تاثیر خاصی رو ریه بچت نداره بزار حداقل دو سه هفته بگذره بعد 

کار خونه نکنی بری این مغازه اون مغازه بچرخی. منم هفته ۲۸تا ۲۹ خطر زایمان زودرس داشتم دهانه رحم باز شده بود بیمارستان بستری بودم. حتی یک شبانه روز توی زایشگاه کنار خانمهای زائو بودم. من خرمالو زیاد خوردم قابض هست انقباضات رحم زیاد شد خونریزی کردم. باید کامل استراحت کنی درد رحم و انقباضات از بین بره

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم 🇵🇸🇵🇸
2731
امپول ریه رو بزنی دیگه نگرانی نداره البته یکم استراحت کن حداقل ماه هشتم رو رد کنی بری تو نه ماه انشا ...

خب یه آمپول هم برای جلوگیری از زایمان زودرس داده، اون چقدر تاثیر داره؟

عزیزم یعنی کسی که آمپول ریه رو بزنه اگه بچش زود به دنیا بیاد دیگه مشکلی نداره؟

خب حداقل کمک میکنه ریه ش کامل بشه البته باید استراحت مطلق داشته باشی گوشت و بستنی و عدسی و چیزایی که به بچه وزن میده بخور 

خدایا هزاران بار شکرت😍❤پسرم تاج سرم 🫀❤️‍🔥

اون آمپول یکم خطر رو رفع میکنه من هر هفته میزدم 

معاینه کردن دکترت هم اشتباه بوده کاش سونو مینوشت برات خیلی احمق بوده 

معاینه خودش باعث تحریک میشه و دهانه رو باز میکنه 

😍خدایا شکرت 😍
اسی جونم دارچین زعفران زرشک اب هویج نخور برا خرید سیسمونی نری خطرناکه کار خونه نکن دستشویی فرنگی است ...

شما چی شد که ۳۰ هفته زایمان کردی؟ دهانه رحمت چقدر باز شد اون موقع؟ و فعالیت سنگین داشتی؟