2752
2734
عنوان

کبد چرب

134 بازدید | 14 پست

اومدم تاپیک های قبلی رو چک میکردم دیدم یه سریا درگیر کبد چرب بودن ولی خب متاسفانه من دیر پیامارو دیدم مثلا یکسال گذشته و اینا. خدایی دلم سوخت. بچه ها من کارشناس کبد چربم و اگه تا قبل از سیروز کبدی (رسیدن به پیوند کبد) هستین میتونم کمکتون کنم برطرفش کنین کامل. ولی اگه پیوند کبد هستین کاری ازم نمیاد. لطفا فقط کسایی که واقعا دغدغشون کبدچربه پیام بدن نه برای اطلاعات عمومی،تا هر سوالی دارن جواب بدم. چون واقعا نمیرسم

خب راه حل هاسو بگو دیگه چرا میام بدن؟

من میخام تخصصی حرف بزنم عزیزدلم راه حل خونگی نمیخام‌بگم ک. باید با خود شخص حرف بزنم ببینم گرید کبدش چنده در چه وضعیتیه طبق خودش بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببخشید گریدش چه فرقی میکنه؟  همون دارویی که روی کبد چرب گرید 3 جواب میده روی کبد گرید 1 هم ...

اره دارو یکیه خب؟ ولی وقتی میگم تخصصی بررسی کردن ینی وقتی طرف زخم معده داره بحث فرق میکنه وقتی میخاد همزمان وزن هم کم‌کنه بحث فرق میکنه. دوز دارو فرق میکنه مدت استفاده فرق میکنه. براهمین میگم‌شخصی باید بررسی شه و دارو داد. 

[QUOTE=339125541]خب همینجا بگو  کبد چرب غیر الکلی غیر از رعایت غذایی چه دارویی داره؟ [/QUOکبدت ...

من همسرم گرید ۳ بودن و بعد از مصرف امپول اوزمپیک الان بین گرید ۱ و ۲ هست، چبکار کنیم بدون مصرف اوزمپیک چربی از بین بره؟

آره... گرید 1 

گرید یک خیلی راحت درمان میشه دو ماه زمان میبره. اما اگه بهش نرسی میشه گریدای بعدی که کار سخت میشه مخصوصا گرید سه و فیبروز.   گفتی دارو چیه؟ تو وقتی کبدت چربه سه تا راه داری اولی قرص و دکتر که چون یکی از علتای کبد چرب قرصه، دکترا قرصی که درمان کنه ندارن چون اگه قرص بدن کبدت چرب تر میشه . دومین راه داروی عطاریه که نه دوز مشخصی داره نه هیچی در ضمن اگه مدت رو اشتبباه بخوری یا درست مصرف نکنی یا کلا مثلا فله ای بخری چون اکسید شده اصلا تاثیری نداره میمونه راه سوم که داروی گیاهی پیشرفته ست. این ینی هم حاصیت داروی عطاری رو داره هم درمان جدای خودش. همین باعث میشه کبد چرب تا فیبروز رو بتونه درمان کنه

من همسرم گرید ۳ بودن و بعد از مصرف امپول اوزمپیک الان بین گرید ۱ و ۲ هست، چبکار کنیم بدون مصرف ...

همسرتون فیبرو اسکن هم دادن یا فقط سونوگرافی؟ اره قطعا درمان داره. من صدها کبد چرب رو درمان کردم و کلا توی این زمینه با داروی شیمیایی مخالفم چون هم تاثیر موقت داره هم بشدت به بقیه بدن ضرر میزنه. من با درمان شیمیایی برای بقیه بیماری ها مخالف نیستما ولی واسه کبد چرب جواب نیست

همسرتون فیبرو اسکن هم دادن یا فقط سونوگرافی؟ اره قطعا درمان داره. من صدها کبد چرب رو درمان کردم و کل ...

اره فیبرواسکن هم دادن

اما الان جوابش رو‌ندارم

روش درمانی شما چیه؟ 

عرقیجات و گیاهی؟؟؟

اره فیبرواسکن هم دادن اما الان جوابش رو‌ندارم روش درمانی شما چیه؟  عرقیجات و گیاهی؟؟؟

عرقیجات و گیاهی که میگی ینی فک میکنی دارو عطاری میخام بهت بدم نه عزیزم این نیست. اما اره داروی گیاهیه پیشرفتس. چون اصلا روی کبد چرب داروی شیمیایی درمان نیست پس باید گیاهی باشه. خوبیش اینه که میشه روش قسم خورد که درمان میکنه. 

اسی اسم دارو چیه خب ؟

سیرسیاه/مصفی و غیره .گفتم سیر سیاه اینم بگم سیرسیاهو از عطاری نخرید. سیرسیاهای عطاری سر اینکه تو زودپز و این چیزا درست میشن لسیتینشون ازاد نمیشه و بشدت کشنده هستن. سیرسیاه حتما باید بسته بندی شده باشه. و اونجور که من تحقیق کردم فقط برند دکتر بیز با دستگاه ژاپنی سیر سیاه رو میسازه و اصله.