2733
2739
عنوان

حمله عصبی

127 بازدید | 3 پست

سلام بچه ها بیاید جواب بدید.من در حالت عادی فوبیا داشتم نسبت ب تاب خوردن هر چیزی،اینکه میخواد وسیله باشه،بچه باشه،هر چیزی.....نسبت ب بعضی موقعیت ها دیگه هم این حس رو داشتم ولی اصلی ترینش همین چرخش بود، حالا ک باردار شدم احساس کردم خیلی بیشتر شد همیشه خودم کنترلش می کردم ولی الان تو دوران بارداری ترس اینکه نکنه این حس و ترسم رو بچه م هم تاثیر بذاره بهش اضافه شد و این حمله هام بیشتر شدن،تا حدی ک‌تو ماشین هم می شینم یکم حالم بد میشه.هیچوقت هم دکتر نرفتم.خودم کمی تحقیق کردم مثل اینکه حمله هام پانیک هستند.بنظرتون این ترس رو بچه م تاثیر میذاره؟😶یا اینکه بعد از زایمان هم ب همین شدت می مونه؟خیلی نگرانم افسردگی پس از زایمان نگیرم چون همش ب اینم فکر می کنم بچه م بعدا بخواد مدام بچرخ من چ کنم؟🤒یا اینکه خودشم اگه مثل من حساس باشه اونوقت چچچچچ کنم؟😶😶لطفا اگه کسی تجربه ای مشابه من داره بیاد منو راهنمایی کنه آروم بشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من پانیک دارم اینجوری نیست شما فقط ترس وادبیات دارین سعی کنین فکرتونو آزاد کنین و خودتونو آروم کن ...

شما چ علائمی دارید؟ من الان فقط نگرانی م اینه ک بعدا بخاطر این ترسم بچه م رو اذیت نکنم.یا اونم‌مثل من نشه.چند روز پیش بچه خواهرم داشت می چرخید خیلی تحمل کردم ولی دیگه عصبی شدم داد زدم سرش هنوز و هنوزه چهره ش جلو چشممه ک ترسید و عذاب وجدان دارم.

2728