2737
2739

وای مال من دیگه میخاره بعد جاش کبود میشه آزمایشمم تقریبا نرمال بود یه بتامتازون زدم که فرقی نکرد و نئوتادین مصرف میکنم که یکم بهتر شدم ولی باید برم متخصص داخلی ببینتم خوب نشدم برم متخصص آلرژی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه فقط جاهای خاصی از بدنت خارش داره میتونی از لوسیون کالامین استفاده کنی

استفاده میکنم اما این خارش کلافه کرده

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤ 
2742
شما صورتتون هم قرمز شده بقیه بدنتون هم این شکلیه منو بچه هام پشت سر هم این طور شدیم با اسهال و استفر ...

نه فقط فقط دستام تا ارنج اینجوری میشه اسهال استفراغ هم ندارم برای همین فک میکنم ویروس نیست دیکتر دارو چی بهتون داد؟

نه فقط فقط دستام تا ارنج اینجوری میشه اسهال استفراغ هم ندارم برای همین فک میکنم ویروس نیست دیکتر دار ...

هیچی گفت ویروسه بعد دو روز هم خوب شد هم من هم بچه هام کوچیکا کل بدنشون داشت ولی من و دخترم صورتمون بود 

2738
تجربه داشتین؟؟؟ از وقتی بهار شده همه جام میخاره کلافه شدم

اگه نزنم از آبریزش و خارش بدن و بینی و گوش زندگی ندارم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
شما خارش داشتین برطرف شد؟؟

قرص لتیزن هم خوبه برای خارش شبا یه دونه بخور ولی خواب اور،قرص فکسوفنادین برای حسلسیت ولی خواب اور نیست،ولی لتیزن مخصوص خارش فوق تخصص الرژی برام تجویز کرد،امپولم که عالیه بری برات می زنن