2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول با ژل شستشو صورتت رو میشوری بعد یدونه از کپسولارو(بالاش)با قیچی سوراخ میکنی و روی سرمش رو روی صورت و گردنت ماساژ بده بعدم مرطوب کننده بزن

میشه دعا کنید به خواسته‌ام برسم؟!:)🙏❤️🌹🌿🍀1402/10/14🍀یه قدم به جلو😇💯
2731

برای استفاده از این محصول کافی است کپسول را باز کنید. سپس محتویات محصول را با نوک انگشتانتان به آرامی بر روی پوست صورت و گردنتان ماساژ دهید.

• از این کپس.ل کنسانتره باید بر روی پوست تمیز استفاده فرمایید.
  • حتما قبل از استفاده محصول و بعد از استفاده آن به خوبی دست هایتان را بشویید.
  • این محصول تنها برای مصرف خارجی تولید شده.
  • پیشنهاد می کنیم برای نتیجه گیری بهتر به طور منظم و متداول از این محصول استفاده فرمایید. اگر قصد دارید به طور منظم از این محصول استفاده فرمایید، پیشنهاد می کنیم در صبح و شب این محصول را استفاده کنید.
اول با ژل شستشو صورتت رو میشوری بعد یدونه از کپسولارو(بالاش)با قیچی سوراخ میکنی و روی سرمش رو روی صو ...

ممنون ازتون.فردا عروسی باید برم بنظرتون اخر شب استفاده کنم بخوابم یا صبح قبل میکاپ ؟

و اینکه شما میدونین اینها حدودا چند قیمتن؟

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
ممنون ازتون.فردا عروسی باید برم بنظرتون اخر شب استفاده کنم بخوابم یا صبح قبل میکاپ ؟ و اینکه شما می ...

دی جی کالا بزن

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
ممنون ازتون.فردا عروسی باید برم بنظرتون اخر شب استفاده کنم بخوابم یا صبح قبل میکاپ ؟ و اینکه شما می ...

خودم باشم قبل عروسی محصولات جدید استفاده نمیکنم چون نمیدونم به پوستم می‌سازه یا نه....مممکنه باهاش جوش زنی شایدم نه.

بخاطر همین بذارش بعد عروسی  

در مورد قیمت 

ژل شستشو ۲۶۵۰۰۰ تومن 

کپسول بین ۹۰ تا ۱۰۰

میشه دعا کنید به خواسته‌ام برسم؟!:)🙏❤️🌹🌿🍀1402/10/14🍀یه قدم به جلو😇💯
2740