2737
2739
امروز جواب عکس رنگی رحم که چند روز پیش انداخته بودم گرفتم،نوشته:

رحم arcuate هست و ماده حاجب به طور کامل آنرا پر نموده است.
نمای مخاطی بخش امپولر طبیعی به نظر می رسد.
فالوپین تیوب ها دارای دیامتر نرمال بوده و یک unobstocted filling را نشان می دهد.
چند فیلینگ دیفکت ریز و ثابت در دیستال بادی دیده شده که ممکن است مربوط به پولیپ آندومتر یا موکوس پلاک باشد. تطابق سونوگرافیک پیشنهاد می شود.
نرمال بای لترال spillage ماده حاجب به داخل پریتونئال کاویته دیده می شود.
انتشار ماده حاجب بعد از تخلیه یکنواخت است
کانال سرویکال طول و دیامتر نرمال و بوردر smooth دارد

کسی میدونه مشکلی هست یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام

مدوسا جون تمامش نرمال هست جوژز این مورد که یه خرده مشکوک میزنه

چند فیلینگ دیفکت ریز و ثابت در دیستال بادی دیده شده که ممکن است مربوط به پولیپ آندومتر یا موکوس پلاک باشد. تطابق سونوگرافیک پیشنهاد می شود

البته خیلی فکر نکنم نگران کننده باشه ایشالله به خیر میگذره
ممنون هنی جون....شما قبل از اینکه برای عکس بری قرص مسکن هم خوردی؟
دکتر به من گفته برم بیمارستان صارم شنیدم اونجا آمپول هیوسین میزنن یه کمی دردش قابل تحمل میشه ولی در مجموع چاره ای نیست هرچقدر هم درد داشته باشه باید تحمل کنم....
٤هفته باقی مونده تا تولد پسرم طاها
2738
سلام دوستای گلم مدوسا جون منم چند روز پیش عکس رنگی گرفتم
یه سوال داشتم دکترت درمورد زمان نزدیکی بعد از عکس رنگی چیزی بهت گفته ؟؟؟

من نمیدونم کی میتونیم پروژه داشته باشیم ؟؟؟ فعلا که جلوگیری میکنم

آمیتیس جون اصلا ترس به خودت راه نده منم که رفتم درد داشتم ولی خیالم راحت شد مشکلی ندارم
میتونی دردشو تحمل کنی نگران نباش

راستی راجبع سوال من چیزی میدونی ؟؟؟ دکترت چیزی بهت گفته ؟؟؟ دکی من که چیزی نگفت!!!

سلام فاطمه جون

آمیتیس جون به من دیازپام دادن شب قبلش خودم با یه آمپول مسکن که همون موقع بهم زدن اسمشو یادم نمیاد

فاطمه جون نزدیکی هیچ عیبی نداره اتفاقا خوبه چون شانس باردار شدن زیاد فقط باید صبر کنی تا خونریزیت کامل قطع بشه
من پارسال هیستروسکوپی شدم برای درمان پولیپ......9 ماه اقدام داشتم که بی نتیجه بوده /ازمایشات خون هم همه نرمال بوده.....تخمک گذاری هم دارم.الان دکتر میگه امکان داره دوباره پولیپ عود کرده باشه یا انسداد لوله داشته باشم برای همین عکس رنگی رو توصیه کرده.دعا کنید با همین عکس مشکل ام حل بشه
٤هفته باقی مونده تا تولد پسرم طاها
heni جون ممنون .... ولی تو یکی از تاپیک ها خوندم میگن این ماه جلوگیری کنیم بهتره چون اشعه باعث آسیب رسیدن به تخمک میشه و تخم خوبی برا لقاء نیست
نمیدونم والا منم روزای حساسم شروع شده میترسم ..... لک بینیم هم هنوز تموم نشده
بازم ممنون که راهنماییم کردی

آمیتیس جون من تقریبا 3 ساله اقدام کردم ولی خدا نخواسته فعلا بهمون نی نی بده ..... االانم رفتم دکی گفتم میخوام چکاب کامل بشم تا مطمئن باشم مشکلی ندارم
دکی اول سونو کرد گفت مشکلی ندارم بعدش عکس رنگی نوشت که انجام دادم اونم خداروشکر مشکلی ندارم یه آز هرمونی هم نوشته که باید 2 یا 3 پری انجام بدم انشاءالله که جواب اونم خوب باشه تا خیالم راحت بشه