2737
2739
عنوان

جواب عکس رنگی، کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12861 بازدید | 52 پست
ساراجان در مورد بدون بیهوشی من اطلاعی ندارم......ولی در اون صورت هم حتما بی حسی موضعی انجام میدن
فکر نمیکنم درد داشته باشه.....
یعنی توی مطب میخوای هیسترو بشی؟؟؟؟؟
من توی بیمارستان صارم انجام دادم دکتری هم که هیسترو رو انجام داد خود دکتر صارمی بود که توی این کار حرف نداره.کاملا بیهوش شدم و هیچکدوم از مراحل عمل رو هم متوجه نشدم.
٤هفته باقی مونده تا تولد پسرم طاها
مرسی عزیزم به خاطر جواب
من قراره پژوهشکده رویان هیسترو بشم
فرشته ناز من پانزدهم بهمن ماه همراه با بارش برف زیبای زمستانی قدم به دنیای خاکی گذاشت:) خدایا بابت همه نعمتهایت شکرگزارمم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانومها کسی میتونه عکس رنگی رحم تفسیر کنه جواب عکس رنگی منو برام تفسیر کنید:پس از تزریق ماده حاجب کانال سرویکال و رحم و هر دو لوله از ماده حاجب پر شده است.
کاویته رحم نسبتاً جادار و بدنه کوتاه و لاتروورسیون به راست در جسم رحم دیده میشود.
کورن چپ در مقایسه با طرف مقابل Rudimentary تصویر شده که نشانگر یکنوع واریاسیون آناتومیک میباشد.
کانال سرویکال ظریف و کوتاه وهیپوپلازیک وناحیه ایسم باریک ورژیدوخمیده وبهشکل Threadlike نمایان است.
این تغییرات زمینه را برای Infertility فراهم مینماید که در صورت لزوم توجه به آن توصیه میشود.
معذالک بررسی ایت ناحیه با بوژی و یا هیسترومتر جهت تشخیص افتراقی از اسپاسم توصیه میگردد.
هردو Fallopian Tubes تا اندازه ای به زحمت وتحت فشار از ماده حاجب پرشده ناحیه ایسمیک لوله ها باریک و قسمت دیستال لوله راست چرخیده و پیچیده ودر مجاورت کورن راست قرار دارد.
در کلیشه کنترل لوله راست مختصرا باز و پر مابلیته لوله چپ بکلی نقصان یافته است.
درpostdrainage film ماده حاجب لوکالیزه در قسمت سانترال حفره لگن و اطراف Fixed Left Convoluted Tube و Right ovarian fossa باقیمانده و تخلیه وپخش دارو بکندی انجام میگیرد.
تجمع دارو به این شکل loculation و عارضه درلوله چپ با سابقه Infertility بمدت طولانی در اکثر موارد نشانگر adhesion در pelvic peritoneum ودر صورت لزوم توجه به آن توصیه میگردد.
در کلیشه تاخیری تصویری به شکل توده فضاگیر در طرف راست وپایین حفره لگن و بالای مثانه نمای جسم رحم و پاتالوژیک نمی باشد.
2731
سلللللللللللللللللللام دوستای خوب

من 2 روز قبل عکس رنگی گرفتم جوابشم 2 خط بیشتر نیست!!!!!!!!!!

وای دریا جون جوابش چه طولانیه...مال من 2 خط نوشته :

ابعادوحجم و استقرار رحم نرمال است .
لوله های فالوپ دو طرف باز و free spil over دیده شد.

بچه ها جون میشه این free spil over رو واسم ترجمه کنید؟
الهی ! نه من آنم که زفیض نگه ات چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی، به نگاهی در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا برسر راهی ، کس به غیر تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی ، باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ...

بچه ها میتونید کمکم کنید جواب ازمایشم اینه

یک کانولادر محل سرویکال os قرار داده شد وماده حاجب تزریق شد

کانال سرویکالودیامتر نرمال وبوردرsmoothدارد

رحم لتروورسه به راست قراردارد وماده حاجب انرا بطور کامل پر نموده است

کاویته رحم دارای شکل نرمال کنتورهای صاف وقابلیت اتساع طبیعی بوده وهیچ فیلینگ دیفکتی در ان دیده نمیشود

فالوپین تیوب ها دارای دیامتر نرمال بوده ویکunobstructedfillingرانشان میدهد

نرمال بای لترال spillageماده حاجب به داخل پریتونئال کاویته دیده میشود

انتشار ماده حاجب بعداز تخلیه یکنواخت است

میتونید کمکم کنید یعنی چی مشکلی دارم یانه

بچه ها میتونید کمکم کنید جواب ازمایشم اینه یک کانولادر محل سرویکال os قرار داده شد وماده حاجب تزریق ...

منم انجام دادم نوشته تصویر دیفکت درقسمت دیستال کاویته رحمی دیده می‌شود تطبیق باسونوگرافی توصیه میشود نمیدونم یعنی چی 

"مردم خواب هستند پس هنگامی که می‌میرند، هشیار می‌شوند"
2740