2733
2739
عنوان

تاری دید بعد از prk‼️‼️‼️‼️‼️

| مشاهده متن کامل بحث + 4808 بازدید | 255 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گاهی انگار محوی رو دارم تو تاریکی ولی اینو میدونم انگار وابسته به نورم و اینکه نور خیلی شدید اب ...

دقیقا منم همینم یه موقعی محو میشه همه چی شبم داخل خونه لامپ و مهتابی میزنم که اذیتم نمیزنمم اذیتم میگم چه اشتباهی کردیم دارم دیوونه میشم 

2731
دقیقا منم همینم یه موقعی محو میشه همه چی شبم داخل خونه لامپ و مهتابی میزنم که اذیتم نمیزنمم اذیتم می ...

گفتم زمان لازمه که اونم شما رو دیدم دیگه هیچی امکان داره زمان زیاد بخواد؟ مثلا ۵سال 

گاهی انگار محوی رو دارم تو تاریکی ولی اینو میدونم انگار وابسته به نورم و اینکه نور خیلی شدید اب ...

میگم تو تاریکی توجه کردی مثل قبل چشم عادت نمیکنه همون طور تاریکه تاریکه

2738
نه اینو‌فکر میکنم حساس شدی فکر نمیکنم تغییری ایجاد بشه تو نوع دیدنت عزیزم ، به اینا اهمیت نده اذیت م ...

چرا تغییر کرده دیدنم ، میگم به نظرت زمان طولاااانی تر درستش نمیکنه مشکلات مارو

نه اینو‌فکر میکنم حساس شدی فکر نمیکنم تغییری ایجاد بشه تو نوع دیدنت عزیزم ، به اینا اهمیت نده اذیت م ...

میگم من ۴۳سالمه شما چندسالتونه شاید به خاطر سن اون لایه بازسازی نشده

شما مشکلات ما رو ندارید من تو نور کم محو میبینم 

برای من نزدیک دو ساله همون اول ها این مشکللت داشتم

الان مشکلم خشکی چشمه تاری هم تو برف یا افتاب شدید دارم که عینک دودی میذارم درست میشه

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

تو رو خدا ببخش اما جوابمو بده من وارد خونه میشم که نور کمه تار تار میبینم خودت الان تاری نداری

تو رو خدا ببخش اما جوابمو بده من وارد خونه میشم که نور کمه تار تار میبینم خودت الان تاری نداری

نه ایرادی نداره بپرس من ۳۴ سالم ولی ممکنه به خاطر سنتم باشه ، بالای ۴۰ احتمالا نزدیک بینی دچار مشکل بشه واسه همه ، تاری زیاد ندارم ولی دارم توتاریکی و نور خیلی شدید اذیت میشم ولی زمان بده به خودت درست میشه 

نه ایرادی نداره بپرس من ۳۴ سالم ولی ممکنه به خاطر سنتم باشه ، بالای ۴۰ احتمالا نزدیک بینی دچار ...

من اگه برم مغازه که نورش کمه چشمم منطبق نمیشه با نور دیروزم فوق تخصص رفتم دوباره گفتم عمل کنه میگه نمیشه

2706