2752
2734

فکر میکنم دستای همو گرفتن رابطه جنسی بغل حرفای عاشقانه و ازش نفرتم بیشتر میشه 

موندم ب خاطر بچم

ولی میگم چرا خوب نمیشممم خسته شدم بخدا

یه آب خوش از گلوم پایین نمیره

اخه یکی دوتا نبودن چند تا زن اونم متاهل بخدا یه حیوونم نمیره سمت متاهل چقدر ادمی ک باهاش زندگی میکردم پست بود و نمیدونستم از این ناراحتم چطور نفهمیدم زودتررر 

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

اون چی میگه؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خیانت مگه بخشش داره؟کسیم هست ببخشه واقعا!؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

میفهمم ولی خواهر چاره چیه؟

باید ادامه بدی به خاطر بچه ات.

سعی کن از دایره توجه ات خارجش کنی به خودت برس. فکر خودت باش. سعی کن محلش نذاری کلا.

هیچ ارزش نداره فکرتو درگیرش کنی.

یه روز قشنگ بشین با خودت حرف بزن. بنویس گریه کن ولی همونجا تمومش کن.خودتو سرگرم کن .به هرچی غیر شوهرت...

حیف از خودت

2706