2733
2739
عنوان

تاری دید بعد از prk‼️‼️‼️‼️‼️

| مشاهده متن کامل بحث + 4808 بازدید | 255 پست
اخه ناراحتم چرا prkکردم فمتو  خیلی خونده بودم شما لازک بودید یا prk

ن من هنوز انجام ندادم...عینک میزنم..لنز سفارش دادم امروز رسیده ..میخوام فقط تو خونه عینک بزنم بیرون لنز بذارم..خیلی عینک اذیتم میکنه..بدون عینک نمیتونم عینکمو پیدا کنم😅زیر چشامم گود و تیره شده...ب نظر شما من با چا روشی عمل کنم...دکتر بهم گف عمل نکن آستیگماته چشات برمیگرده و همون عینک بزن....دکتر فوق تخصص بود و خودشم عینک میزد...ولی هرکیو دیدم عمل کرد راضی بود..حالا نمیدونم چیکار کنم خلاص شم از عینک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن من هنوز انجام ندادم...عینک میزنم..لنز سفارش دادم امروز رسیده ..میخوام فقط تو خونه عینک بزنم بیرون ...

روزی هزارتا فحش به خودم میدم کاشکی ده تا عینک میزدم با عینکم مشکلی نداشتم از بس بقیه تز دادن 

2742
روزی هزارتا فحش به خودم میدم کاشکی ده تا عینک میزدم با عینکم مشکلی نداشتم از بس بقیه تز دادن 

حالا شما صبر کن مطمئنم چند ماه دیگه خوب میشی ...انرژی منفی ب خودت نده..ب چشمات زمان بده ..

2740
همون پی ار کی بودی یا لازک؟

Prk

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
نگا تاری دید نداری مثل محوی و مه الودی 

گاهی انگار محوی رو دارم تو تاریکی ولی اینو میدونم انگار وابسته به نورم و اینکه نور خیلی شدید ابریزش و سوزش دارم گاهی طوری که مثل شب اول عمل و نمیتونم چشامو باز نگه دارم

عمل چرتی بود میگم قیافه ادما برات عادی شده من رنگها و قیافه ها برام اول کمرنگ بود بعد پررنگ شده اما ...

نه اینو‌فکر میکنم حساس شدی فکر نمیکنم تغییری ایجاد بشه تو نوع دیدنت عزیزم ، به اینا اهمیت نده اذیت میشی

من حس میکنم دیدم به خوبی قبلا نیست حالا لایه جدید خوب نشده حس من بده

چند وقته عمل کردی

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
2706