2733
2734
عنوان

تاری دید بعد از prk‼️‼️‼️‼️‼️

| مشاهده متن کامل بحث + 5063 بازدید | 260 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اون لایه رو خود چشم دوباره جایگزین میکنه لنز چند روز بعد عملم واسه همونه

ستاره میگم سوال تکراری میپرسم ببخشید ، میگم دیدت وابسته به نور نیست ؟ من نور کمه محو میبینم مثلا تو اتاق خواب روشنه میبینم تو هال تار میشه 

چندمآه شد بهبودتون من تو خونه دیدم میاد پایین مگه مهتابی همه جا روشن باشه

سه ماه

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
نگا من دیدم تو تاریکی پایینه مثلا اگه جایی تو خونه روشن باشه خوبه بقیه اش تاره شما الان دیدت ثابته

الان دوسال گذشته

گاهی تو برف یا افتاب اذیت که عینک دودی میزنم

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
دیدت وابسته به لامپ نیست

نه

دیدم تو خونه بد نیست ولی اذیت میشم بین تغییر مکان روشن و تاریک ، چشام مثل شب اول عمل درد میگیره  ...

عمل چرتی بود میگم قیافه ادما برات عادی شده من رنگها و قیافه ها برام اول کمرنگ بود بعد پررنگ شده اما طبیعی نیست

عمل چرتی بود میگم قیافه ادما برات عادی شده من رنگها و قیافه ها برام اول کمرنگ بود بعد پررنگ شده اما ...

گلم چرا انقد حساسی....میدونی گریه خیلی برای چشم شما بده؟احساس میکنم ب خاطر استرسه ک تار میبینی...بیخیال باش ...خودش کم کم خوب میشه..یه لایه از چشمت برداشته شده ها..باید زمان بدی خوب بشه...زمان بهبودی آدما هم با هم فرق داره بعضیا زودتر خوب میشن و سلولای چشمشون بازسازی میشه بعضیا دیرتر...

2706