2737
2739
عنوان

ميخوام اقدام كنم دختر ميخوام بياين كمك لطفا🫣🫣🫣

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 38 پست

بعضیا میگن با رژیم تغذیه میشه همچین چیزی، منم دختر دارم و دختر میخوام، غیر از این چیزی گفتن بچه ها بی زحمت یه لایک بزن

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من خرما زیااد میخورم طبعم گرمه ابنیات اصلا نمیخورم گرمیجاتم زیاد مصرف میکنم

دوتا پسر دارم

البته جنسیت برام اصلا مهم نبود

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2740

گلم قبل رابطه تو یه فنجان آب تصفیه، یه قاشق چایخوری سرکه بریز خوب هم بزن بعد با سرنگ بدون سر سوزن ببر، تزریق کن داخل واژنت، این کارو دو سه بار انجام بده بعد رابطه داشته باشین، بهتره هم وقتی تزریق میکنی به کمر بخوابی و پاهات بالا باشن(همون حالت رابطه) چون من اولش حالت نشسته تو دسشویی تزریق میکردم و همش میریخت بیرون، البته من برا پسر زایی بجا سرکه، جوش شیرین ریختم

گلم قبل رابطه تو یه فنجان آب تصفیه، یه قاشق چایخوری سرکه بریز خوب هم بزن بعد با سرنگ بدون سر سوزن بب ...

كلى ممنونم ازت بابت توضيحاتت😘😘

قلبم مملؤ از وجود خدا🤍
كلى ممنونم ازت بابت توضيحاتت😘😘

البته اونجاش که گفتم نباید بریزه بیرون منظورم تا آخرش نیس، فقط نباید درجا بریزه چون تاثیر نمیکنه، به کمر دراز بکش پاهاتم ببر بالا بزار یکی دو دیقه بمونه اثر بزاره بعد پاشو که بریزه بعدشم خودتو سطحی بشور نه عمقی

من از این روز تخمک گذاری اصن سردرنمیارم  چه روزایی میشه

تخمکگذاری ۱۴ روز قبل پریود اتفاق میفته

یعنی وقتی تخمک ازاد میشه ۱۴ روز بعد پریود میشی

حالا اگ دوره هات ۲۸ روزه باشه تخمکگذاری میشه روز ۱۴

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2706