2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچوقت ازش نپرس فلانجا رفتی با،بابات....کیا بودن .چی گفتن.چی خوردن......بچه خبرچین بار میاد......یا وقتی گاز خونه روشنه.ورود به آشپزخونه ممنوعه....یا کسی تو خونه خواب باشه.همه اعضا خانواده باید رعایت کنن

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
2731
هیچوقت ازش نپرس فلانجا رفتی با،بابات....کیا بودن .چی گفتن.چی خوردن......بچه خبرچین بار میاد......یا ...

مورد اول خیلی برام مهم بود ک چیکار کنم چبرکش نشه مرسی ازت همه رو مینویسم یه جا

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم

متاسفانه باید بگم که نکات تربیتی اکثرا از تولد تا پنج سالگی هست. بعد از اون دیگه با بچه رفیق باشید. دیگه از پنج سال به بعد انگار که بچه تربیت شده و تحویل داده شده فقط با رفاقت و آرامش و صبوری شاید بشه بعضی چیزا رو به مرور تغییر داد

وای صورت بچه اندازه کفدست منم نی

جدی مسگم س جاهایی زبون خوش و ناز و اینچیزایی ک روانشناسا میگن جوابگو نیس الا کتک. 

اما کتاب  کتابی ک ارزو نیکردید والدینتان ان را خوانده بودند رو بخون 

برای کسانی که دوستشان داری نوری باش🌱

هیچ وقت بخاطر کارهای بدش که خودش بهت میگه دعواش نکن وگرنه پنهان کار بار میاد وقتی میاد باترس میگه فلان کار رو کردم در مورد زشتی کارش باهاش صحبت کن

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
متاسفانه باید بگم که نکات تربیتی اکثرا از تولد تا پنج سالگی هست. بعد از اون دیگه با بچه رفیق باشید. ...

تو دوه های مختلف شرکت کردم نکات اولیش رو بلدم از پنج ب بعد شخصیتش شکل میگیره

جدی مسگم س جاهایی زبون خوش و ناز و اینچیزایی ک روانشناسا میگن جوابگو نیس الا کتک.  اما کتاب&nb ...

من ترجیح میدم اشتبا کنه من ناراحت بشم و اون تجربه کنه تا بزنمش الان ک بچس زورم میرسه میزنم بزرگ بشه ک زورم نمیرسه این هیچ نمیخام بچم ترسو بشه همی الانش ترسوعه یه صدای یکم بلند میتریوندش منم بزنمش نور الا نوره

تو دوه های مختلف شرکت کردم نکات اولیش رو بلدم از پنج ب بعد شخصیتش شکل میگیره

شخصیت اجتماعیش از پنج به بعد شکل میگیره. از نظر ناخودآگاه مهم ترین دوران زندگی هر انسان تولد تا سه سالگی هست و از نظر تربیت حدود دو الی پنج سال خیلی تاثیر داره. از پنج سالگی به بعد رفاقت و روابط دوستانه با والد یا والدین خیلی تاثیر داره

2706