2737
2734

یه ماشین دیدم تو مرزداران. اگر میشناسید مغازه ی تشخیص رنگ معتبر و قابل اعتماد که دیاگ و فنی هم انجام بدند و ترجیحا بالابر هم داشته باشند که زیر ماشین دیده بشه ،ممنون میشم معرفی کنید

یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!

ایرادات فنی مثل تقه گیربکس اتومات و .. بتونند تشخیص بدند

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ایرادات فنی مثل تقه گیربکس اتومات و .. بتونند تشخیص بدند

سلام عزیزم شما سال ۹۷ یه تاپیکزده بودین در نورد سرطان ریه مادرتون خواستم بپرسم حال مادرتون خوب شد ؟اگه خوبشده چکار کردین براش؟

سلام عزیزم شما سال ۹۷ یه تاپیکزده بودین در نورد سرطان ریه مادرتون خواستم بپرسم حال مادرتون خوب شد ؟ا ...

سلام عزیزم.نه مامانم سال  ۹۸ پر کشید

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
2740

سلام عزیزم شرمنده یه سوال در مورد آبله مرغون داشتم چون پستتونو درموردش خوندم

من هفته پونزده بارداری هستم و الان چند روزه دخترم آبله گرفته دوروز پیش خودم بود بعدش خونه ی مادرم من تو بچگی این ویروسو گرفتم الان خیلی نگران جنین هستم شما اگه اطلاعی دارید راهنماییم میکنید

سلام عزیزم شرمنده یه سوال در مورد آبله مرغون داشتم چون پستتونو درموردش خوندم من هفته پونزده بارداری ...

سلام عزیزم وقتی قبلا گرفتی مشکلی نداری . همینکه ازت دوره کافیه . نگران نباش. بازم با دکتر مشورت کن ولی من کلا نگرفته بودم تو بچگی،برای همین گرفتم 

شما پادتنشم داری تا ششماهگی که فقط شیر خودتو میخوره بخاطر پادتنات بچتم ایمن تره

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!