2752
2734
عنوان

صورتت جوش داره بخون !😦

354 بازدید | 32 پست

سلام دوستان 

تاپیک قبلی گفته بودم صورتم جوش داره و دنبال راه درمانم

خب اول از همه اگ صورتت مشکلی داره باید پیش دکتر متخصص پوست برید که منم رفتم:)

خب ببینین من ادمی بودم ک اصلا صورتم مشکل جوش نداشت وخیلی خوب بود تا اینکه من اومدم و یه مارک کرم زد آفتاب دیگ گرفتم

اسم مارک شون بود🥲

و وقتی استفاده کردم بعد وقت صورتم پر جوش شد و همونجو ک توی تاپیک قبلیم گفته بودم راه های درمان خانگی و عطاری و اینارو شروع کردم که واقعا کارم اشتباه بود😅شماهم اصلا اینکارا رو نکنید 

بعد از خرابکاریی ک رو پوستم انجام دادم🥲تصمیم گرفتم برم پیش متخصص و خیلی هم عالی جواب داد کار این دکتر خیلی خوبه ومن به اندازه ۴ روز که داروهامو مصرف میکنم پوستم کاملا عالی شده و به امید بهتر شدنش هستم 

شماهم حتما پیش متخصص پوست برید 

🙃

و یه چیزی که مهمه اصلا جای جوشاتونا نترکونین وگرنه جاش میمونه و تامام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه دکتر خوب پیدا کردم یه جلسه رفتم خیلی عالی بود 

جلسه بعدم دوماه بعد بود که دکتره فوت کرد🤕

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..!     +جوری مرا دوست بدار؛که آرزوی دیگری در دلم باقی نَمانَد... 
یه دکتر خوب پیدا کردم یه جلسه رفتم خیلی عالی بود  جلسه بعدم دوماه بعد بود که دکتره فوت کرد🤕

چنتا دکتر دیگم رفتم این آخریش نزدیک ۶ تومن برام آب خورد یه جلسش تازه جوابن نداد درمانش دیگه نرفتم 

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..!     +جوری مرا دوست بدار؛که آرزوی دیگری در دلم باقی نَمانَد... 
جوش میزنی؟

ارع خیلی الآنم کل صورتم داغون شده از بس جوش زدم یه دوره نمیزنم میگم خوب شدم باز میبینم یه دفعه ای کل صورتم پر میشه

چنتا دکتر دیگم رفتم این آخریش نزدیک ۶ تومن برام آب خورد یه جلسش تازه جوابن نداد درمانش دیگه نرفتم&nb ...

منم خیلی هزینه کردم یه عالمه خرت و پرت گرفتم اثر نداشت 

تاینکه رفتم کلینیک نیلا تو اصفهانه دکتر اکبر امینی تاثیرشم با چشم دیدم جای جوشام رفت 

ارع خیلی الآنم کل صورتم داغون شده از بس جوش زدم یه دوره نمیزنم میگم خوب شدم باز میبینم یه دفعه ای کل ...

منم چند سال جوش میزنم 

یه شوینده و یه ترمیم کننده و یه لایه بردار خریدم خیلی بهترشدم 

الان جوش نمیزنم یا تک و توک 

اگه خواستی عکسشو میفرستم برو بگیر

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
ارع خیلی الآنم کل صورتم داغون شده از بس جوش زدم یه دوره نمیزنم میگم خوب شدم باز میبینم یه دفعه ای کل ...

وای منم همینجور بودم ولی حتما برو یجای خوب و معتبر ایشالله که جواب میگیری زیادم استرس نداشته باش و حساس نشو 

سلام عزیزم خوبی من میتونم کمکت کنم مشاورم دوست داشتی کمکت میکنم اول مطمئن شو کبدت چرب نیست

منم خیلی هزینه کردم یه عالمه خرت و پرت گرفتم اثر نداشت  تاینکه رفتم کلینیک نیلا تو اصفهانه دکت ...

میشه عکس نسختو بزاری ؟ 

بعد مشکلت چی بود دقیقا ؟ هورمونی اینا ؟ چنسالته 

من هرمونیه ولی دکتر احمق واسه اینکه پولشو بگیر نگف برو دکتر غدد بازم گفت بیا پیش خودم 

منم دکتر غدد پیدا نکردم ک خوب باشه