2733
2734
عنوان

به شعورم برخورد __بی شعور نباشیم 😞🙏🤚

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 52 پست
از کجا فهمیدن دروغ میگه منم خوندم ظهر تاپیکشو چقدرم خوشحال شدم براش

یه کاربرها بهش شک کرده بود می گفت این دو نفر مشکوک هستند  تا این آف می شه یک دقیقه بعد اون آن می شه و برعکس!   بعد می گفت هر دو تو تاپیکشون عکس گذاشته بودند عکس ها شبیه ام بودند!  

بعد نی نی یار تگ کرد اونم چک کرد ای پی هر دوشون یکی بود!

یا ارحم الراحمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کجا فهمیدن دروغ میگه منم خوندم ظهر تاپیکشو چقدرم خوشحال شدم براش

منم ذوق میکردم ولی خیلی زوره ک یکی به کاربرایی ک دارن براش جلز و ولز میکنن بخنده 😑

یکی از بچه ها فهمید ب نی نی یار گفت اونم بررسی کرد 

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   
2731
یه کاربرها بهش شک کرده بود می گفت این دو نفر مشکوک هستند  تا این آف می شه یک دقیقه بعد اون آن م ...

2تا کاربر؟؟ یکیش زهرا بود اون یکی کی بود؟ 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم
اره  بعد من میگفتم خاک توسر من یه پسرخاله هام همشون بچن 🤣😂

میخواست با ما نویسنده شه،ولی خوب رمانی داشت می نوشت،داستان نویس خوبی بود

حیف از دروغگوییش،خب اگه از اول میگفت یه رمان دارم مینویسم بخونید نظر بدید کسی چیزی میگفت

عادت داشتن به دروغ گویی خیلی بده متاسفانه زیاد میبینیم تو نی نی سایت

یکی بگه چجوری لو رفت که دروغه من حس کردم دختره فیلم و رمان زیاد میخونه

این تاپیک لو رفتنشه!

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9278772/زهرا-جان-شما-نیاز-ب-دعا-داشتی-ولی-کاش-با-احساسات-کاربرا-بازی-نمیکردی

یا ارحم الراحمین
خب هر دو کاربر یکی باشن چه ربطی به داستانش داره! شاید دو تا خط و دو کاربری داشته

آخه تو هر کاربری یه چیز متفاوت تعریف می کرده! 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9278772/زهرا-جان-شما-نیاز-ب-دعا-داشتی-ولی-کاش-با-احساسات-کاربرا-بازی-نمیکردی

یا ارحم الراحمین