2733
2734
عنوان

به شعورم برخورد __بی شعور نباشیم 😞🙏🤚

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 52 پست
https://www.ninisite.com/discussion/topic/9278772/زهرا-جان-شما-نیاز-ب-دعا-داشتی-ولی-کاش-با-احساسات-ک ...

فک کردم سیاوش و میگی 

ولی من اینم خوندم پس دروغ بوده 

من چ قد ب جای اون ذوق کردم 😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی بگه چجوری لو رفت که دروغه من حس کردم دختره فیلم و رمان زیاد میخونه

یکی از بچه ها متوجه شد ک دوتا کاربری تقریبا یکسان وجود داره ب نی نی یار گزارش داد اونم IPشو چک کرد دید درسته 

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   

من از اولشم حس خوبی نداشتم بهش راستش مشخص بود سناریو نویسی می‌کنه همه جزییات خیلی واضحه بیان میشد  .....

ولی خب از اونجایی که خودمم میتونم ماجرای عشقمو جوری الان براتون تعریف کنم که فک کنین رمانه هیچی نگفتم اگرم چیزی میگفتم بلعیده میشدم 😄😄

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
2731
خب هر دو کاربر یکی باشن چه ربطی به داستانش داره! شاید دو تا خط و دو کاربری داشته

نمیشه دیگه عزیزم 

داستانای اینجا اعتبار نداره یه آدم مجاز نیست دوتا کاربری داشته باشه و بچه هارو بزاره سر کار تو یکی از کاربریاش گفته بود نامزد داره تو یکی گفته بود پسرخاله عاشقشه

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   
من از اولشم حس خوبی نداشتم بهش راستش مشخص بود سناریو نویسی می‌کنه همه جزییات خیلی واضحه بیان میشد&nb ...

والله منم خیلی داستان دارم خیلی اسکرین چت دارم ولی نمیزارم ک کسی بهم نگه رمان نویسی بااینکه حتی میدونم همه حرفام راسته دلم نمیاد چیزی بنویسم ک روحیه کسی رو متاثر کنه 🙂♥️

والله منم خیلی داستان دارم خیلی اسکرین چت دارم ولی نمیزارم ک کسی بهم نگه رمان نویسی بااینکه حتی میدو ...

چی‌ بگم خواهر 🥺❤️

ولی ناراحت شدم واقعا چون خیلیا به فکرش بودن و ...

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!