2733
2734
عنوان

به شعورم برخورد __بی شعور نباشیم 😞🙏🤚

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 52 پست

یه کتاب درمورد افرادی که مرده بودن و باز زنده شدن بود خوندم

نوشته بود یکی توی نوجوانیش با دوستش میرن کتابخونه.

بعد برای شوخی برگه دوستش رو برمیداره قایم میکنه و دوستش یک ربع دنبال اون برگه میگشته.

اون دنیا بهش میگن یک ربع وقت این دوستت  که گرفتی رو باید بهش بدی  !! 

امیدوارم این کاربرای دروغگو هم ببیینن و بدونن اینکه الکی وقت کسیو میگیرن یا کسیو با  خیال پردازی هاشون ناراحت میکنن باید یجایی جواب بدن.

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
زهرا خانومی و که عاشق پسر خاله اشو میگید جدی دروغ بود😐😐😐😐

اره نی نی یار فهمید 😶

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره نی نی یار فهمید 😶

چکار کرد کاربریشو؟

ناموسا چرا دروغ میگن آخه واسه چی اینهمه ننه من غریبم بازی در اورد برا چی

خدایا شکرت ❤️ گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
یه کتاب درمورد افرادی که مرده بودن و باز زنده شدن بود خوندم نوشته بود یکی توی نوجوانیش با دوستش می ...

خیلی با محتوا بود مرسی 💓✋🙏♥️

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   
2731
چکار کرد کاربریشو؟ ناموسا چرا دروغ میگن آخه واسه چی اینهمه ننه من غریبم بازی در اورد برا چی

اره بخدا یه عالمه کاربر میگفتن دردت ب جونم 

کاش اسکرین از کامنتا داشتم ک چقدر زود باورن مردم 

الان ترکید که

مث من هیچوقت تو پربازدیدا نرید میدونم معروفا و پربازدیدا همشون یه روز برملا میشن

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
اره بخدا یه عالمه کاربر میگفتن دردت ب جونم  کاش اسکرین از کامنتا داشتم ک چقدر زود باورن مردم&n ...

از کجا فهمیدن دروغ میگه منم خوندم ظهر تاپیکشو چقدرم خوشحال شدم براش

خدایا شکرت ❤️ گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
همون که براش دستبند خریده بود!

اره 

بعد من میگفتم خاک توسر من یه پسرخاله هام همشون بچن 🤣😂

مث من هیچوقت تو پربازدیدا نرید میدونم معروفا و پربازدیدا همشون یه روز برملا میشن

اقا من چند وقت خواننده خاموش بودم  الان چند ماهم هست ک کاربری دارم هیچوقت افتخار پربازدید شدنو درک نکردم 😑

یکی بگه چجوری لو رفت که دروغه

من حس کردم دختره فیلم و رمان زیاد میخونه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم
اقا من چند وقت خواننده خاموش بودم  الان چند ماهم هست ک کاربری دارم هیچوقت افتخار پربازدید شدنو ...

بعد چن سال که عضوم اینجا کم پیش میاد برم پربازدیدا اصلا هیچ وقت حوصله داستان خوندن رو نداشتم به همشونم مشکوکم

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.