2737
2734
میخوام تا قبل از عید حتما بخرم.....بوش که خیلی گرونه....ایندزیت میخواستم بخرم که تو شهر خودمون پیدا نکردم..........خانما لطفا تجربیات خودتون رو در مورد این دو تا مارک بنویسین.....ممنون
من کارایی بوش وال جی رودیدم واقعا ال جی هم ازبوش کم نمیاره ضمن اینکه جاداد ال جی بیشتره وتایم شستشوی کم هم داره
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما که ازال جی خیلی راضی هستیم مادرشوهرم بوش داره میگه ای کاش منم الجی میخریدم
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2728
مامانم و خواهرم بوش دارن اما توی ٣٤ دقیقه میشوره خیلی هم جادارو تمیز توی ویلا ال جی داریم معمولیه اصلا با بوش قابل مقایسه نیست
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2738