2733
2734

از دکتر تغذیه رژیم گرفنم

صبونخ دو کف دست نون و پنیر و گوجه و چای

میان وعده یه میوه و ده تا پسته 

نهار ده قاشق برنج بدون روغن و چهار قاشق قورمه سبزی

وزنم ۸۷ و قدم ۱۶۲

دارم از گشنگی میمیرم

کی به این حجم غذا عادت میکنم؟

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

البته خیار هویج هم خوردم گشنگیم بخوابه بدتر ضعفف کردم

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

باید خودت رژیم میگیرفتی و کم کم حجم معده ات جمع میشد

من ۲۰ کیلو کم کردم حتی یه روز هم گشنگی نکشیدم ولی یه نصبحت با همین برنج بی روغن که خوردم

تریگیلیسیریدم به شدت افت کرده

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا عصر هم ی فنجون شیر دارم 

شامم دو کف دس نونه 

خیلییی گشنمه خب

2731
باید خودت رژیم میگیرفتی و کم کم حجم معده ات جمع میشد من ۲۰ کیلو کم کردم حتی یه روز هم گشنگی نکشیدم ...

چرا خودم؟

تغذیه بهتر نیس؟

من گشنمه دلم میخواد ی قابلمه الان برنج بخورم

تری گلیسرید چیه(

من تاپیکی که برای این رژیمت زده بودیو دیدم خیلی رژیمش خوبه،دقیقا شبیه رژیمی هست که من گرفتم زیر نظر متخصص تغذیم هست، فقط یه هفته ده روز تحمل کنی یجوری بهش عادت میکنی که اوکی اوکی میشی ،من فقط با همین رژیم بیست و سه کیلو کم کردم،فقط همینا، تو پنج ماه اصلا تغییرش نداده بودم

من ۲۳کیلو وزن کم کردم، با کمک متخصص تغذیه و مربی بدنسازیم، وقتی به وزن هدفم که پنجاه و‌چهار کیلو بود رسیدم به کمک مربی و رژیم عضله سازی، عضله هامو پرورش دادم و به وزن پنجاه هفت پنجاه هشت رسیدم، پوست بدنم اصلا چروک و افتاده نشده بخاطر بدنسازی، پوست صورتم چون شکسته شده بود ،رفتم متخصص پوست و فیلر زدم زیر پوستم,چون هیچ چربی زیر پوست صورتم نمونده بود، و اینکه در طول رژیمم از دمنوش زنجبیل دارچین اب لیمو و گاهی بهشون زیره و زردچوبه هم اضافه میکردم استفاده میکردم روزی دوسه بار،پنج ماه طول کشید پروسه وزن کم کردنم, چون زمانی که چاق بودم افسرده شده بودم و تو نی نی سایت میومدم تا کاربری ببینم که وزن کم کرده و من ازش یاد بگیرم چه راهی رفته،الان تصمیم گرفتم تو امضام دقیق بنویسم تا شاید کمک حال کسی که حال بد دیروز منو داره بشه،و حالش مثل امروز من عالی بشه، فقط باید خودت بخوای و اراده کنی ،بهترین ورژن خودتو بساز❤️❤️

وقتی گشنته و ضعف داری به این فکر کن که بدنت داره از چربیا برمیداره کم کم 

اگه میتونی میوه بخور صبح تا شب لاغر میکنه گشنتم زیاد نمیشه

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عادت می‌کنی به این فکر کن لاغر میشی کلیییی لباسای خوشکل سایزت میشه 😍😍

باشگاه هم میری ؟

اگر برات ساقه طلایی هم مجاز کرده یه کم کره بادام زمینی بکش روش بخور ولی زیاد نه 

بلال بخور

خییلی سخته به لاغری فکر کن

فقط 44 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
چرا خودم؟ تغذیه بهتر نیس؟ من گشنمه دلم میخواد ی قابلمه الان برنج بخورم تری گلیسرید چیه(

خب خودت میدیدی چه وقتی گشنته

کالری شماری کنی

مثلا من خودم اصلا اهل صبحانه نیستم

عصرا دلم بهونه میگیره

چربی بدنه برا من خیلی اومده پایین

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

کالری شماری کن گشنت نمیشه

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
باید خودت رژیم میگیرفتی و کم کم حجم معده ات جمع میشد من ۲۰ کیلو کم کردم حتی یه روز هم گشنگی نکشیدم ...

چطوری رژیم گرفتی ک گشنت نشد؟

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️