2733
2739
عنوان

همون بود که فکر میکردم ...

600 بازدید | 22 پست
سلام دوستان... خاله ام زنگ زد گفت شیدا از دایی ات خبر داری نگرانم(دایی بیمار هستن سرطان دارند)من گفتم نه گفت میشه زنگ بزنی من با زن دایی ات قهرم گفتم باشه زنگ زدم یه صدای ناله خفیفی میومد که معلوم بود ماله زن دایی م هستش با پسر دایی ام حرف زدم گفت خوبه دایی اما اونم صداش یه جوری بود بعد گفت گوشی رو بده به امیر(همسرم) منم گوشی رو دادم با هم حرف ز دن حال همسرم یه جوری شد و قیافه اش رفت تو هم و سریع گوشی رو گذاشت و دوید تو بالکن! بعد به داداشم یه چیزی گفت اونم یه جوری شد... نگرانم میترسم خدایی نکرده زبونم لال اتفاقی افتاده باشه که اینا به خاطر نینی بهم نمیگن کمکم کنید دارم از استرس میمیرم ... من این تایپیک رو زدم کلی التماس کردم به همسرم که بگوووووو آخرش شب زنگ زد به دکترم و دکترم گفت بگو ... متاسفانه دایی ام ...
1393.11.19 ساعت 2:56 دقیقه صبح ... بهترین لحظه زندگی م ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
ممنونم که دلداریم میدی سارا جان مشکلی که هست و من خیلیب به خاطرش ناراحتم اینه که من پنج شنبه میتونستم برم برای آخرین بار برم و ببینمش اما نرفتم ...
1393.11.19 ساعت 2:56 دقیقه صبح ... بهترین لحظه زندگی م ...
2706